Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S vagy Iphone 3GS?

Sh4rky kérdése:

HTC Wildfire S vagy Iphone 3GS?

Figyelt kérdés

Telefon-t szeretnék vásárolni és nem tudom hogy HTC Wildfire S vagy Iphone 3Gs-t vegyek ...Ugy árba is meg tudásilag is elég jó legyen .Szerintetek melyiket vegyem meg ?

Elöre is köszönöm ..:))



2012. ápr. 21. 15:00
1 2
 1/19 anonim válasza:
nekem HTC wildfire S-em van tökéletes okos mindenben szót értünk egymással!!!
2012. ápr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Iphone...


De inkább xperia ray 50k-ért.

2012. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Új iPhone tulajként (igaz, hogy ez 4-es, de a szoftver ugyanaz) bátran ajánlom neked a 3GS-t! Szvsz ne hallgass azokra, akik szerint nem éri meg az árát. Igaz, hogy kell egy kicsit fizetni csak a márkáért, de cserébe egy minőségi telefont kapsz! Az Android szerintem egy szörnyű rossz operációs rendszer és nagyon instabil. Nem vagyok teljesen elvakult apple-fan mert tudom, hogy az iOS se tökéletes, de messze jobb az Androidnál. Nem fagy annyiszor, mint a robotos és nem is annyira kiszámíthatatlan. Szerintem egyértelműen iPhone!
2012. ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Az android nagyon is jö...


Nem abból kell kiindulni, hogy néhány gyártó a legócskább telóra is ráteszi...

2012. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igaz, lehet, hogy én próbáltam a rossz telefonokkal a rendszert és ezért volt rossz. ízlések kérdése. nekem az iOS sokkal jobban bejött.
2012. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem wildfire s-em van, és 3gst próbálok csinálni belőle 1 hónapaja már ( eladni, és 3gst venni)
2012. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az iphone 3GS sokkal jobb mint a widfire s.
2012. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
3gs , az iOS sokkal jobb mint az android , személyes vélemény , iphone 4 tulaj vagyok , már 1 éve megvan a készülék 1x fagyott le (azt is miattam :D teszteltem mennyit bír [de a hard reset mindent megold ^^]), semmi probléma vele azóta , tökéletesen akadásmentesen fut minden
2012. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

iOS nem jobb, mint az Android, és fordítva sem igaz.

Mindkettő jó rendszer, az már más kérdés, hogy kinek melyik jön be.


Viszont a Wildfire S annyira gyenge telefon, hogy még ha valaki Android fanboy annak sem ajánlom.

3GS erősebb, gyorsabb, így azt ajánlom, meg az optimalizálásnak követően még gyorsabb (mondjuk Wildfire S is jól van optimalizálva, de attól még gyenge, ARMv6-os proci meg Adreno 200-as GPU).

2012. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha már Android akkor SE Live with Walkman vagy Xperia Mini, mindkettő jobb, mint a Wildfire S, még olcsóbb is, és hardveresen már a 3GS-nél is jobbak.
2012. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!