Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Wildfire S vagy Iphone 3GS?

Sh4rky kérdése:

HTC Wildfire S vagy Iphone 3GS?

Figyelt kérdés

Telefon-t szeretnék vásárolni és nem tudom hogy HTC Wildfire S vagy Iphone 3Gs-t vegyek ...Ugy árba is meg tudásilag is elég jó legyen .Szerintetek melyiket vegyem meg ?

Elöre is köszönöm ..:))



2012. ápr. 21. 15:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akinek 4 van az honnan tudja, hogy a 3GS is olyan gyors? Az applenél mindig a legújabb iphon generációnál fut a legjobban az ios, és ahogy egyre régebbi,egyre jobban elavul, úgy iszonyatsan belassul. Tehát nem a vadiúj iponból kell kiindulni, nem igaz, hogy a feleolyan erős (se) hardverből ugyan az az felhasználói élmény lesz.
2012. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok az "akinek 4 van, honnan tudja, hogy a 3GS is gyors". Szóval onnan tudom, hogy a családban van, és igaz, hogy nem olyan a teljesítménye, mint a 4-é, de megéri a pénzét. Szerintem egy androidossal simán felveszi a versenyt és még le is hagyja!
2012. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Előző:


itt válik egyértelművé, hogy fanboy vagy.

Mi az, hogy "Szerintem egy androidossal simán felveszi a versenyt és még le is hagyja!"


Ezt remélem te sem gondoltad komolyan, vagy másra gondoltál, csak nem sikerült egyértelműen leírnod.

Most az jön át nekem, hogy a 3GS jobb, mint bármelyik Androidos telefon, hiába kerül mondjuk 160k-ba és a legmodernebb hardver van benne, ami ugye egyértelmű hülyeség, ha másra gondoltál akkor meg máskor érthetőbben írd le, hogy rajtad kívül más is megértse.

2012. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Szerintem Iphone-t veszek , igaz h kicsit drágább , de sebaj ..:D Köszönöm
2012. ápr. 22. 20:41
 15/19 A kérdező kommentje:
és a Nokia N8-ról mi a véleményetek ?
2012. ápr. 22. 20:50
 16/19 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább xperia ray-t 50-ért...
2012. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nokia N8: jó kamera, fos hardver fos szoftverrel (mielőtt a Nokia fanok leugatnak: lehet, hogy a Symban Belle már kevésbé szörnyű, de attól még sehol sincs a 3 nagy OS-hez képest).
2012. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hát akkor fanboy vagyok :) a véleményem tényleg az, hogy a szoftver, ezáltal a felhasználói élmény lenyomja a legjobb androidos telefont is..

viszont attól, hogy szerinted nem olyan jó az iPhone, nem kell mást le "fanboy"-ozni. Ami tény, az tény.

2012. ápr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy jó az iPhone, de ez megint hülyeség, hogy "tény".

Rohadtul nem tény, az tény, hogy nem szar, nem akadozik, de az, hogy Androidnál jobb legyen már nem tény.

Az ízlés kérdése, és semmi baj azzal, ha neked az tetszik, de akkor se mondjuk ilyeneket, hogy valami tény.


És igenis lefanboyozok valakit, ha egyértelműen fanboy.

2012. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!