Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék egy új okos telefont...

Szeretnék egy új okos telefont. Szerintetek milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Most egy Nokia 6303 classic-om van de már szegénynek minden baja van úgyhogy le kell cserélnem. Nem akarok rá nagyon sokat költeni de ha már telefont veszek vegyek jót. Körülbelül 60-65 ezer forintot szánok rá. Eddig a Sony Ericson xperia ray-t nézegettem de vannak fenntartásaim a méretével kapcsolatban.Esetleg tudnátok ajánlani egy jó, könnyen kezelhető, nem túl nagy (max 4 col) okos telefont?
2012. ápr. 21. 20:29
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
galaxy ace
2012. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

Ace-t nevegyél egy elavult szar.

800 Mhz-s processzorja van és 3.5 inches képernyője ahoz gyenge az a felbontás.

Inkább vegyél vlmilyen Sony-t Neo-t vagy Motorola Defy, Defy+,

2012. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Előző vagyok a Sony Ericssonokra lessz Android 4.0 ICS Defy-ra nem.
2012. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Se live with walkman

Jó kijelzo

5mp hd kamera,sztereo hangszórós

480x854

3,2 col,

És jön rá az android 4.0

2012. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
esetleg iPhone 3GS? Tudom, hogy már nem mai, de szerintem jobb rendszer van rajta, mint az Android. Én iPhone tulajként azt mondom, egy iPhone jó választás, nincs hozzá fogható se felhasználói élményben, se stabilitásban.
2012. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
iphone-t semmiképp mert a régebbiek még nem az igaziak, az újabbak meg szinte megfizethetetlenek egy magamfajta 17 éves számára, leginkább a ray-hez húz a szívem. Mi a véleményetek róla? Én néztem teszteket, videókat, utána olvastam és ez tűnik a legjobbnak.Na meg az új sony xperia u de hát mire az a t-mobliba bekerül(ha bekerül) addigra szakállam nő ;)
2012. ápr. 21. 21:39
 7/14 Tajti Miklós ***** válasza:
28%

Szerintem Galaxy W-t vegyél új igaz 71.000 de ottvan

3.7 col

480x800

5 megapixel

ledvaku

1.4 GHz scorpion processor

205 ös grafikus gyorsítás

32 Gb-ig bővíthető

igaz csak TFT kapacitív kijelző de ha nincs épen egy super amuled kijelző a közelben minden ver.

Szerintem ez a legjobb választás

2012. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen igen csak itt az árral van bajom, ezt a két telefon néztem, a ray-t és a w-t, csak a w drága kártyafüggetlenül, a t-mobilenál meg nem kapható, ill. eddig nem, ezért gondoltam rayre, hasonlóan jó; kisebb proci meg kijelző...
2012. ápr. 21. 21:46
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Ray jó telefon, mint az összes Sony (Ericsson) újabb modelljei.


A legnagyobb hátránya a 3.3"-es kijelző, az szerintem elég kicsi, 3,7 és 4,3" között van az ideális képernyőméret, valakinek nagyobb, de 3,7"-nél kisebb szerintem nem valami használható.

Xperia Neo pont 3,7"-es, és ugyanaz a hardver, inkább azt venném.

2012. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A live with walkman addig jó, míg egér markod van.

A Defy/Defy+ nem rossz választás, ha strapatelefon kell, másfelől nincs hivatalosan magyar nyelv hozzá.

Az ace felejtős, ha jót akarsz magadnak, az ára már megjelenéskor sok volt a tudáshoz képest, nemhogy most.Ma már egy teljesen felejtős darab, izzad a touchwizzel, akadozik, fagyogat, bár egy cm7 megoldja a problémát.

A Ray és a W között tudásban semmi különbség nincsen, hardveres szempontból elhanyagolható a különbség, illetve a ray-re jön az ics.

Ha ezek között gondolkodsz, akkor a ray egy jó választás lehet az árához képest meg főleg.

Középkategóriában egyértelműen Sonyk között kell nézelődni, mert nincs nála jobb ár/érték arányban.


Üdv.

2012. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!