Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb ios...

Szerintetek melyik a jobb ios vagy android?

Figyelt kérdés
Előnyökre vagy hátrányokra vagyok kíváncsi
2012. ápr. 22. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

készülj fel, estére fanboy háborúk lesznek a kérdés alatt.


szerintem ios.

2012. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ok köszi felkészültem

Nekem androidom van csak kíváncsi voltam;-)

Köszi mégegyszer:)

2012. ápr. 22. 13:22
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:
73%

Szerintem ez inkább tőled függ mire szeretnéd használni a telefont és persze hogyan.

Az IOS stabilabb talán mint az android viszont meg kell szokni az itunes appstore stb használatát és sok esetben bosszantó hogy bizonyos dolgok egyszerűen nem elérhetőek alapból az IOS ben ezért jailbreakelni kell (na most hogy ezek a funkciók kellenek neked vagy sem az már rajtad áll)

Az tény hogy az alma cuccok (túlságossan) drágák, viszont cserébe realtive tartják az árukat (értsd egy használt x éves szifont még mindig drágábban tudsz eladni mint egy használt x éves akár mi mást)

Android mellett szól hogy sokkal szabadabb mint az IOS és szerintem közelebb áll a windows alatt megszokott dolgokhoz. Mondjuk hogy lehet "barkácsolni" (na itt már megint vissza térünk az elejére hogy érdekel vagy sem)Nem utolsó szempont hogy olcsóbban kapsz hasonló tudású telefont.

Az tény hogy androidra a sima warez alkalmazások telepítése sokkal egyszerűbb, de az viszont rohadtul nem hogy androidra minden "ingyen van" igen ingyen ha warezolsz.


Egyébként teljesítményben egy csúcs androidos telefon kb ugyan ott lesz mint egy szifon, és még véletlenül se várd el hogy egy alsó kategóriás androidos cucc ugyan azt nyújtsa mint egy galaxy s2 vagy ép egy iphone 4.


Én most per pill inkább androd felé húzok.

2012. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi gugu gábor

Nekem xperia arc s em van

Szerintem elég jól teljesit

És köszi az infokat is

2012. ápr. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!