Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Samsung Galaxy Mini, Samsung S5830 Galaxy Ace, HTC Wildfire S, HTC Explorer

Figyelt kérdés
Iphone-t akarnék leginkább, de azt sajnos nagyon nem engedhetem meg magamnak. :(
2012. ápr. 22. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Egyiket se. Sony Ericsson Live with Walkman.
2012. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
SE-t soha többé nem veszek, eddig 3 SE-m volt, de mindegyiknek valami baja lett és jól ráfáztam, nem bízok ebben a márkában.
2012. ápr. 22. 15:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél drágán sz@rt. Nekem mindegy.
2012. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ezek közül akarsz akkor htc wildfire s vagy explorer ez a kettő naggyabol ugyanazt tudja de inkább wildfire s

Az ace és a mini a samsung egyik legelcseszettebb telefonja

Galaxy ace: fos régi procit kapott emiatt

gyakori akadás vagy lefagy

Galaxy mini fos kijelzo

2012. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocs nem tudtam befejezni

Galaxy mini fos kijelzo

Fos kamera

Ja és a galaxy ace ben lehet egy kicsi erősebb a proci de hidd el loszart nem ér benn

2012. ápr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem a "fos" processzorral van a baj, hanem a touchwizzel, azért néha gondold át miket írsz, utolsó.

Habár tényleg nem egy mai darab, de custom rommal hasít, mint a mérgezett, csak a Touchwiz cseszi el az egészet.


Kérdező: Ha mindenképpen ezek között akarsz válogatni, vagy csak ezek között válogathatsz, akkor:

-Ha kell custom rom, rootolt telefon és társai, akkor az ace,...

-...ha nem igényled a saját tuningolást, és ezeket, akkor wildfires s.

Bár egyik sem éri meg azt az árat, amennyiért ma vesztegetik, a felsoroltak közül ez a kettő az, amelyiken érdemes lenne elgondolkozni.

2012. ápr. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ok legközelebb atgondolom miket irok.
2012. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek: nekem is 2 SE-m bedöglött de adtam még 1 esélyt és nyugodtan mondom neked hogy a MAI SE-nek nincs bajuk! Live with Walkmant vagy Xperia Rayt vegyél mindkettő megéri! Tapasztalatból beszélek. Ha pedig mégis ezek közül kellene valamelyik akkor csak HTC.
2012. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6 SE volt eddig és mind kibírta.
2012. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!