Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan zárjam ki az Iphone...

Hogyan zárjam ki az Iphone 3G/s em?

Figyelt kérdés

Az lenne a problemo, hogy 4.xx verzió volt rajta, ment minden, de gondoltam frissitem, és persze hogy jailbreakolt volt az IOS, de mikor lefrissítettem visszazárta magát a telefon, hogyan és milyen módszerek vannak rá?

Elmentem szerelőhöz de 10k Ft. -t kért érte, és nekem valamivel olcsóbb módszer kellene.



2012. ápr. 24. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz visszazárás alatt? Nem hálózatfüggetlen?
2012. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lezárta eredeti gyári állapotba, úgy ahogy veszed a tellót.
2012. ápr. 24. 18:59
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondolsz?

2012. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igenn.
2012. ápr. 24. 19:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha hálózatfüggő és megvan a SIM kártyád, akkor csak simán rakd be a SIM-et és csatlakoztasd iTunes-ra. Ellenkező esetben egy redsn0w nevű programmal kell aktiválnod a telefont.


Miért frissítettél amikor nem értesz hozzá?

2012. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Home+bekapcs gombot újra nyomd, és asszem ha elkezd tölteni az alma, akkor hagyd, hogy betöltsön a készüléked.

Szerintem nincs gáz vele. Próbáld ebben az állapotban frissíteni újra.

2012. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem RecoveryMode-ban van neki szerintem, hanem aktiválásért könyörög a készülék.
2012. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

És a Rednsowwla hogyan lehet aktiválni?

Azthittem csak jailbreakelésre jó az a progi.

2012. ápr. 24. 19:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Ja és nincsen meg a SIM kártya, ez itt a gond.
2012. ápr. 24. 19:33
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor redsn0w-t letöltöd, rámész a Jailbreak gombra és követed az utasításokat (DFU módba kell rakni a készüléket, aztán onnantól a redsn0w tudja már a dolgát). A jailbreakkel együtt a redsn0w hacktiválni is fogja a telefonodat. A rossz hír, hogy ha nem old bootromos 3GS-ed van, akkor nem tudod untethered módon jailbreakelni az 5.1-es firmwaret, szóval minden ki-be kapcsolás után számítógépről kell bootolnod. ( Extras > Boot tethered )


Ha elakadnál vagy bármi kérdésed van írj nyugodtan. Ha esetleg fosol megcsinálni és pesti vagy akkor tudok segíteni.

2012. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!