Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri egy Apple Iphone 3-at...

Megéri egy Apple Iphone 3-at egy 6 hónapos Nokia c7-re elcserélni?

Figyelt kérdés
Mind 2 készülék szép állapotban van!a csere ugy érdekelni hogy tovább adnám a készüléket és hogy melyikért kaphatnék több pénzt.
2012. ápr. 24. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Az iPhone 3 kb 30-35 ezret ér,ennyiért szokott elmenni, így kalkulálj.Ha tovább adásban gondolkodsz, vagy mínuszban lennél, vagy 0 bevételed lenne, nem tudom, hogy a C7 mennyiért megy manapság.
2012. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én se tudom, hogy melyik éri meg jobban. nokia c7 azért van leszólva a sok okos által, mert jaj symbian, az iphone meg elavult. én biztos nem venném egyiket se.
2012. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A c7 egy frankó tulelo Nokia. Ezt lehet vinni terepre, nyúzni stb de maga a koncepció meg mindig az 5800bol megismert. Az ipone 3nal ezért szoftveresen nem jobb, sőt. Nagyon messze van mögötte. Amiben domborít az a hardver. Nagyon jó fényképezőgép van, ellenálló készülékhez, kisebb helyet is foglal + tovább bírja szuflaval (jobb az egy feltoltessel tulelheto ido)


Én az életbe nem veszek több symbian telefont. Szerintem egy kicsit nehézkes a kezelés, nagyon szabad lehetne erre tele rakták korláttal (a Nokia évek óta nem adott ki hozzá erdemi frissítés csak a securityhoz) ellenben amilyen kötött és fantáziátlan, legalabb olyan lassu. Mindezek ellenére ha választanom kellene használatra a c7et vinném.

2012. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!de eladásra melyik alkalmasabb?:)
2012. ápr. 24. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:

#3: Évek óta nem frissíti? Akkor mi a Symbian^3, Symbian Anna és a Nokia Belle?

A Nokia Bellével a C7 rettentő jó készülék lett, de korábban sem volt olyan rossz.

2012. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legalább olyan nehéz eladni mindkettőt.A Nokiát azért nem veszik, mert pár begyepesedett agyú leszólja a rendszert, ami nem rossz, csak nem arra van kitalálva, amire gondolták.Alapjáraton a symbian is üzleti célokra lett kitalálva, arra pedig egész jó.

A 3-nál meg az a gond, hogy a 3GS sem sokkal drágább használtan, így mindenki azt keresi.A 3-mal nem igazán foglalkoznak már mobilos körökben.

Persze vaterán meg teszveszen meg ilyen oldalakon az iPhone-t a neve miatt könnyebb lehet eladni.

2012. ápr. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A c7 ért talán többet adnak, csak nehéz eladni.
2012. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!