IMEI szám help?

Figyelt kérdés

Csáó!

Van olyan aki átíratta az IMEI számot a telefonjában? Ha igen meddig működött?

Mert van egy SE X8-am ami le van tiltva már 1 éve... Összesen kb 2x telefonáltam vele 1 éve. Így van egy telefonom, ami használhatatlan.

A "tiltás" nem fog valamikor elévülni a telefonról?


Válaszaitokat köszönöm!

Üdv!



2012. ápr. 24. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Az IMEI szám átírása bűncselekmény.
2012. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezzel tisztában vagyok Én is.

De akkor, minek vállalják?

2012. ápr. 25. 00:03
 3/6 Beviz Elek ***** válasza:
Ha ez lenne a legnagyobb bűn a világon, akkor sokkal szebb lenne az élet. A telefonlopás is bűncselekmény, de ha a kis cigánygyerek késsel elveszi, te meg szólsz a rendőrségen, akkor lekoptatnak. Pedig imei szám után meg lehetne keresni.
2012. ápr. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"de ha a kis cigánygyerek késsel elveszi, te meg szólsz a rendőrségen, akkor lekoptatnak."


Ez teljességgel kizárt. Lehet, hogy nem találják meg a tettest, de kizárt, hogy "lekoptassanak".

2012. ápr. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem evul el,csak ha kifizetik a tartozast,ami a hozza tartozo elofizetesre van terhelve . A szam atirasa btk 300/c. , eleg komoly buncselekmeny, jo nagy vagni valo barom,aki ezt megcsinalja,az meg egyenesen cirukszi bohoz,aki meg hirdeti is.
2012. ápr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Beviz Elek ***** válasza:
Hiába jelented be, hogy ellopták, te soha az életbe nem fogod mégegyszer látni. IMEI szám alapján meg lehetne keresni, de még sem teszik. Akkor lekoptatnak vagy nem? MEgkereshetnék, de nem keresik...
2012. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!