Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy deríthetném ki, hogy...

Hogy deríthetném ki, hogy kihez tartozik a telefonszám?

Figyelt kérdés
Egy telefonszám már többször megcsörgetett nemrég. Ha hívom számmal akkor nem veszi fel, smsre nem válaszol, rejtett hívást pedig nem veszi fel. Próbáltam már az online tudakozót de gondolom titkosítva van a szám. Google-ban rákerestem és körbekérdeztem pár ismerőst hátha ismerik a számot, de semmi.
2012. ápr. 26. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A telefontársaság nyilván ki tudja deríteni, de a két szép szemedért nem csinálnak ilyet. Rendőrség kérésére biztosan megtennék, de ahhoz feljelentést kéne tenned. Ha van kedved és türelmed hozzá, akkor csináld, de inkább hagyd a francba! Az, hogy megcsörget, nem kerül pénzedbe.
2012. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!