Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted két év múlva milyen...

Szerinted két év múlva milyen telefonok lesznek?

Figyelt kérdés
milyen teljesítményű milyen kijelzö milyen funkciókat rakhatnak bele mi lesz különbő gyártók stratégiája mint az intelnek pl keveset drágán mint az apple vagy többet olcsón mint a samsung
2012. ápr. 29. 01:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ugyanez lesz a tendencia, iPhone mindig is drága lesz, mint minden más gyártó csúcskategóriás készüléke, és ugyanúgy fog (Apple-n kívül) a többi gyártó is olcsó készülékeket is gyártani.

Annyi lesz a különbség, hogy már az olcsó készülékek sem lesznek olyan használhatatlanul szarok, mint a mostaniak.


Remélhetőleg 2 év múlva már alkalmazni fogják a láthatatlan üveget bennük, és a 4G is elterjedtebb lesz.

2012. ápr. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mobilarénán olvastam, hogy 2014-re a hardvernek köszönhetően a játékok megjelenített grafikája meghaladhatja az XBox360-ét.Továbbá szerintem 1280x720 felbontás addigra jóval elterjedtebb lesz, a 2 magos processzor kerülhet a középkategóriás telefonokba is, és satöbbi.

Gondolj bele, hogy két évvel ezelőtt hol tartottak a mobilok, meg azt nézd meg, hogy most hol vannak.És erre képzeletben dobj rá még két évet.

2012. ápr. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
visszatér a retró mint pl: ERICSSON GH 198
2012. ápr. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mégtöbb felesleges kacattal lesznek tele, hogy kiénekeljék a pénzt a birka fogyasztó zsebéből. (De lefogadom, hogy hosszabb életű akksi biztos nincs a fejlesztendő célok között, pedig az legalább hasznos is lenne)
2012. ápr. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#2


Mondjuk azt erősen kétlem.

Oké, hogy a box már egy 7 éves konzol, de ha azt megnézzük, hogy azért még mindig jobb, mint egy PS Vita, ami jelenleg a legjobb handled grafikával bír és direkt erre tervezték akkor szerintem 2 év múlva egy telefon sem lesz még olyan szinten, technikai és pénzügyi okok miatt sem.


De az biztos, hogy erős lesz hardverileg, és tényleg ami a legfontosabb lenne: jobb aksik.

Csak ahhoz valami újfajta akkukat kéne készíteni.

2012. ápr. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a motorola razr maxx ba 3000 res aksi van.
2012. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Talán még a gyártóktól azt tudom elképzelni, hogy árukapcsolással adják el a mobiljaikat egy smartwatch-al, de még ki kell derülnie, hogy mennyire is igénylik ezt az emberek. Nem biztos, hogy ez is vakvágány lesz, a karóra mobil egyértelműen az lett, de szimplán egy karórába épített távirányító a mobilhoz már ígéretesebbnek tűnik. Ja s persze, belép-e a piacra a google a szemüvegével még 2014 előtt, mert ha igen, akkor az is boríthatja a mobil piacot, de kitudja lehet kivédik valahogy.

Teljesítménybe való jóslatokba nem tudok belemenni, ez attól függ, hogy mennyire engedik el a dolgot, azért köztudott, hogy nincs akkora gát, mint amekkorának mutatják.

2012. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

@ 5:


[link]


Itt van pár Nvidia Tegra 3-as ketyeréhez, jobban mondva a transformer prime-hoz gyártott játék screenshot.

Habár én nem vagyok nagy játékos, így nem tudom megmondani, hogy ez jónak számít-e vagy sem, a képek alapján, de van ez a bemutató videó:


http://www.youtube.com/watch?v=CtxxbS_qhME


..a Shadowgun-ról, és nem néz ki roszul.Bár a hardcore gamerek biztosan jobban tudják, hogy ez mennyire számít jónak.

Én abból indulok ki, hogy két évvel ezelőtt milyen volt a mobil játék piac és most hová fejlődött, illetve hogy a mostanihoz képest két év múlva hol lesz.


Ettől függetlenül teljesen értelmetlennek tartom a Kal-El tegra3-as, vagy exynos procis mobilokat, az 1280x720 felbontást, 12(min.) megapixeles kamerával meg egyebekkel, mert a Dézin most is ugyanúgy tudok emailezni, jegyzetelni, telefonálni, és minden HASZNOS alkalmazást futtatni, mint egy opcionálosan 180-200 ezres telefonon.


Az akksikkal nincs semmi gond.Azaz a Li-ionossal.99,9%-os hatásfokkal dolgozik, nem tudnak jobbat gyártani nála, a hardver energiaigénye nő, az akksi marad.Az egyetlen gond az akksi méretével van, a design miatt.Nekem nem kellene, hogy 12 mm vékony legyen a telefonom csak azért, hogy divatos legyen, feláldozva azt, hogy kisebb méretű akksi kelljen.

Ezért gondolkozom jelenleg egy 3200 mAh-os Mugen Power akksi beújításán.

2012. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rossznak épp nem rossz a Shadowgun, sőt, mobilhoz képest nagyon nagyon jó, de azért ez még sehol sincs az asztali konzolhoz képest.
2012. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Épp azért mondtam, hogy nem értek hozzá, mert...mert nem értek hozzá. :D Ez ilyen egyszerű.

Egyébként teljesen felesleges ez is, minthogy az 5 magos tegra 3, vagy más bivaly processzorok, lásd: az ics röhögve fut 1.075 Ghz-en a Dézin.

Viszont ez már off, ezt nem itt kell megvitatni. :D

2012. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!