Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elfelejtettem a pin kódomat...

Ha elfelejtettem a pin kódomat akkor be kell menjek ahoz a mobilhálózathoz ahol vagyok és ők tudnának valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Már rég használtam és be akartam kapcsolni de sajna sehol nem találom azt a kis kártyámat.

2012. ápr. 30. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi köze a szolgáltatónak a pin-kódodhoz.

Ha elfelejtetted a pin-kódot, kidobhatod a kártyát.

2012. ápr. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gugu Gabor ***** válasza:

A szolgáltatód tud segíteni, bár az hogy rég használtad lehet gond mert egy idő után a kártyát deaktiválják.

Minden esetre hívd fel az ügyfélszolgálatot ha tudod azonosítani magad telefonon pld ügyfél jelszó akkor segítenek, ha nem akkor muszáj lesz beballagnod egy irodába. személyi stb.

2012. ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kár bemenned mert a PIN kód nem pótolható és nem tárolják sehol sem hogy később elővegyék.

Ha elfelejtetted egyszerűen dobd ki a kártyád és vegyél másikat!

2012. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Puk kódot tudnak adni, simán elcseszed 3szor a pin-t, és puk kóddal tudsz új pin-t adni.
2012. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"és nem tárolják sehol sem hogy később elővegyék"

Pedig bizony, hogy megvan nekik. Persze az eredeti, amivel eladták a kártyát. Nálunk a cégnél rendszeresen meg kell kérdezni valaki pin/puk kódjait, mert elcseszi a 3 lehetőséget :) De ha nem tudod igazolni, hogy a tiéd a kártya, akkor tényleg kuka.

2012. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!