Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » FONTOS! Melyik a jobb telefon?...

FONTOS! Melyik a jobb telefon? (többi lent)

Figyelt kérdés

Új telefont fogok kapni és nem tudom eldönteni hogy a samsung galaxy ACE-t vagy a samsung galaxy MINI-t kérjem. Melyik a jobb telefon? És mennyivel jobb? Miben jobb?

Köszi az értelmes válaszokat!



2012. máj. 2. 16:32
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
38%
nekem is ace van csak az akksi nem vmi jó különben nem rossz
2012. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ha kell egy kis tényleges segítség és nem csak szarozás, anélkül mondanék pár szót, hogy lehúznám a többi márkát...Live valóban 20 Mhz jobb procival rendelkezik, de mint az előttem szólok egyike is írta, ez lényegtelen! Fél éve van Ace-m...A Samsung használt először androidos oprendszert, és az telefonjain lévő opok a legstabilabbak is - hogy miért abba ne menjünk bele, de nézz utána miért is perli az Apple /iPhone gyártója) a Samsungot). A szoftveres támogatottsága jó, de a Aceegyik nagy hibája, hogy amit gyárilag kapsz, az tré...én egyből egy Rom cserével indítottam, és közel olyan jó, mint egy Galaxy S teló. Ebből kifolyólag, az Ace-be vannak lehetőségek, sajnos a Mini túl gyenge ilyen jellegű tuningokhoz - ha kell segítek ezekben is -. A Samsungomat nemegyszer pofára ejtettem, már, -pl. 1,5 magasról, kőpadlóra, és karc nincs a kijelzőjén, továbbra is remekül működik, így strapabíró. Az aksi alapból valóban gyorsan merül, de ez is kiküszöbölhető könnyedén, néhány progi, és dorombol, mint a kiscica. Szupi kis telód lehet! Ha szeretnél valami konkrétat tudni, kérdezz bátran!
2012. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#9:


Teljesen mindegy, hogy hány MHz-n pörög a processzor, ugyanaz a SoC van mindkettőben: Qualcomm MSM7227 Adreno 200-as grafikus gyorsítóval.Azt hiszem, aki ezekhez ért, annak nem kell tovább ecsetelni.Nem az A, nem a T változat, a régi, elavult snassz mezei 7227-es.Annyi a különbség, hogy az ACE-ben gyárilag fel lett húzva 800 MHz-re 600-ról, hogy kevesebbet akadjon, és kicsivel gyorsabb legyen.


#10:


Valóban nem számít sokat az a 200 MHz különbség.Ennél a processzornál legalábbis nem.Ettől függetlenül ugyanúgy szar.


#11:


Ha olyan fasza, és stabil lenne a gyári samsung oprendszer, a touchwizzel, nem custom romoltál volna az első nap.Ezzel baromi nagy öngólt rúgtál.

Továbbá, nem hiszem, hogy Nagy Sziszi, xy éves tinédzser lenne annyira techfan, hogy nekiálljon rootolni, meg recovery-t cserélni, és custom romolni minden gond nélkül, csak azért, hogy smootabb legyen a rendszer, és elég legyen a 800 MHz-es processzor.Azt a rendszert ajnározod és mondod rá, hogy a legstabilabb, amit az első nap lecseréltél, mert egy rakás szar?!Nem értelek, de szerintem így a kérdező szeme is feljebb nyílt, ha eddig nem értette volna a dolgokat.

A szabadalom háborúba ne menjünk bele, nem az android miatt perel az Apple, hanem egyéb szabadalom háborúkat sértett a Samsung Európában, amiért fizetett is, de a Samsung ugyanúgy perli az Apple-t szabadalmi jogok sértése miatt.

Nem tudom, hogy ezt minek hoztad ide.


Ennek azonban vége van, mert egymástól jobban függnek, mint gondolnád.

A Samsung legnagyobb vásárlója az Apple, mert az Apple legnagyobb beszállítója a Samsung.

Illetve a két vezérigazgató a napokban írja alá a megállapodást San Francisco-ban, miszerint hagyják egymást a fenébe.Csak kellett egy kis vérfrissítés.


Összességében véve, az ACE még mindig egy nagy rakás szemét, a maga 2009-es SoC-jával, ráadásul a semmiért túlárazottan.

Ezért fizessen a kérdező?


Nem gondolod, hogy nem véletlenül ajánlja mindenki a SE Live with walkmant?

2012. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az utolsó #12-nek ment.
2012. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Illetve elírtam magam, szóval szabadalmi jogokat sértett a Samsung, nem is egy ponton.Nem véletlenül fagyasztották be samsungnak az eladásait Németországban és máshol.
2012. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A Romot nem azért cseréltem, mert annyira tré lenne, hanem mert ahogy írtad techfan vagyok, és sok-mindent kipróbálok, hogy jobb legyen. Ha értesz picit hozzá, te is tudod, egy telefont se dobnak úgy piacra, hogy "optimalizálva van". Aki az SE-t ajánlja annak legtöbbje, csak hirdetésből látott ACE-t, hisz annyit írnak szar, szarabb minden indok nélkül...fikázni én is tudnék, az SE-t mint mondottam , hisz volt alkalmam mindkettőt tesztelni, és kiélni "techfan" szenvedélyem. Azt, hogy a kérdező mennyire ért ezekhez, vagy egy ismerőse tud-e benne segíteni megcsinálni nem tudhatom :) Bár valamennyire értek hozzá mi mit jelent én is inkább azokat kérdezném, akik használták már milyen is egy adott teló. :)

Lehet, hogy a kérdező nem szereti az SE-t, ezért nem is kéne egy feszt ajánlani, és rákoncentrálni a kérdésre azaz:

A kettő közül mindenképp az ACE, és max odaírni, de azért inkább ezt és ezt ajánlom, nem szarozni és fikázni, mert lehet a kérdező "márkafüggő", mint a párom...ha műszaki cikk SONY...mert tetszik neki a neve...no comment :)

ACE <-> SE Live a kérdező kedvéért:

[link]

2012. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Idézek neked abból, amit ma reggel írtál:


"...A Samsung használt először androidos oprendszert, és az telefonjain lévő opok a legstabilabbak is......A szoftveres támogatottsága jó, de a Aceegyik nagy hibája, hogy amit gyárilag kapsz, az tré...én egyből egy Rom cserével indítottam."


Nem vitatkozni akarok, csak nem értem, hogy még mindig miért mondasz ellent önmagadnak.


Persze linkekkel és összhasonlításokkal tudok én is példálózni, pro-kontra összehasonlítással meg főleg:


[link]


Az, hogy te hogy moddoltad a telefonod, hogy kihozd belőle a maximumot, az senkit nem érdekel.Főleg egy olyan átlag usert, akinek fogalma sincsen a dologról, csak kell neki egy androidos telefon.


És csak ismételni tudom magam most, hogy válaszolok arra a kérdésedre, hogy miért mindenki a live-ot ajánlja:


Hardveres szempontból és ár-érték arányban, ebben a kategóriában EZ ÉRI MEG.Nem az Ace, nem a Mini, nem más középkategos Samsung modellek, hanem A Live.


Nem azért ajánlja mindenki, mert ez egy high-end modell, hanem azért, mert mi, a többség nem akarunk olyat tukmálni a kérdezőre, ami egyszerűen nem éri meg a pénzét.Az ACE tipikusan abba a Samsungos modell családba tartozik, amit azért adtak ki, hogy a raktárról elfogyjon az MSM7227-es processzor.Semmi másért.

Lehet, hogy velem, és sok más emberrel együtt tudod, hogy mi az a Custom rom, mi a recovery, a CM7, és egyebek, de a legtöbb ember, aki itt kérdezősködik nem tudja, és lehet, hogy nem is érdekli.

A legtöbb embernek csak olyan telefon kell, ami olcsó és jó, illetve ne legyen az, hogy 2 hónap után jön ide kérdezősködni megint, hogy "xy telefonján miért van 4.0.x-es rendszer, és az enyémen miért nincs, és mikor lesz, és hogy tudom rátenni."


Tény, hogy nem a Live a legjobb telefon a világon, de aki akar egy normális okos telefont, aminek még a szoftveres támogatottsága is meg lesz egy darabig, és olcsót is akar, az a Sony Ericsson Live, és Xperia sorozatokban nézelődik.


Ezen nincs mit tovább vitázni, ez így van.

2012. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az SE Live Walkman formailag tökéletesen el van cseszve.És valóban nincsen benne lehetőség.(melleslge haveromét 1.5m magasságból leejtettem végigrepedt a kijelző míg a samsungon egy alig észrevehető karc keletkezett csak)Ezzel A sony egy k*rva nagy kapufát rúgott.Ellenben a Samsung egy igencsak jó telefonnal a galaxy ace-el állt elő.Vannak hibái és???Ha rendeltetés szerűen és csak azokat a funkciókat használnátok amik benne vannak (vagy le lehet tölteni)akkor mindjárt nem lenne olyan szar.Ha meg iPhone szintű működést vártok akkor meg lehet venni iPhone-t.
2012. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
és az ace megérné újan 2év hűséggel 23 500 ért?
2012. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán éri meg! Inkább még gyűjts és vedd meg a SE live-ot 100x jobb mint az ace
2012. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!