Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Telefon cserénél járok, de van egy hatalmas problémám, ami nem más mint, hogy nem követem a telefonoknál a frissüléseket, képességüket, tudásukat...Szeretnék egy olyan telefont venni, ami kb. 100ezer ft.-os nagyságrendű (+,- szóba jöhet), jó a kamerája, gyors, normálisan lehet rajta netezni, és még néz is ki valahogy...Nem vagánykodni akarok vele, hanem egy jó telefonnak a birtokosa lenni! Előre is köszönöm a válaszokat! 22/f
2012. máj. 3. 01:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Arc S 81 ezer, Xperia S 121 ezer (Dominoval).
2012. máj. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
xperia s-re gondoltam én is! de sokan ócsárolják...de ez véleményfüggő! köszönöm a válaszod!
2012. máj. 3. 02:02
 3/16 anonim ***** válasza:
A kijelzője elvileg sárgul, de majd kijavítják ezt a hibát. Mindenesetre megéri.
2012. máj. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, igen...ezt én is hallottam és olvastam is róla...sajnos ezzel együtt kell élni...
2012. máj. 3. 02:32
 5/16 anonim ***** válasza:
HTC Sensation
2012. máj. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább Evo 3D.
2012. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Először is köszi a válaszokat!!! Árban látom a rést xperia s és az utolsó két válaszoló megjelölt telefonnál! A kérdés az hogy mi a különbség a 3 telefonnál...??? és azok a változások árban mennyire dukálnak??? Hallomásból tudom, hogy a HTC-k jók. Nekem még nem volt és tapasztalatom sincs róla...tudtok segíteni?
2012. máj. 3. 09:16
 8/16 anonim válasza:

Ugye az xperia s kameraja 12 megpixeles, nagyon jol nez ki a telefon, ketmagos gyors,van dedikalt kamera gombja,gyarilag jar hozza hdmi kabel stb.


Ami telefonrol tudok meg neked tapasztalatot mondani az a galaxy s2. A mindennapi hasznalatban nagyon pratikus telo,kezenfekvok a funkcioi,jo netezni rajta,jatszani rajta, a vakuja kifejezetten eros es a 8 megapixeles kameraja is. Ami szinten plusz a telon, hogy van egy fizikai menu gomb rajta, a kijelzoje nagyon szep szerintem.


Tehat osszessegeben en az xperia s-rol es a galaxy s2-rol tudtam neked velemenyt mondani,mindketto nagyon jo telo, ha vegul ezek kozul valasztanal szerintem nem fogod megbanni.

2012. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen az s2...Az egy nagy szerelem volt részemről, igazából nem is tudom miért? :) Tulajdonságok meggyőzőek, az ár se annyira "vészes"...de valahogy a xperia s jobban mozgat!!! De nagyon köszönöm a tapasztalatodat és a javaslatodat. Megfontolom!!!
2012. máj. 3. 10:01
 10/16 anonim ***** válasza:

Hardveresen ugyanaz a Sony és a HTC-k, de a Sony újabb, jobban optimalizált, és nem mellékesen nagyon jó a kijelzője. A Sensation akkoriban jó telefonnak számított, de félresikerült széria volt, a tulajok most vadásszák az Evo-kat.

Hardveresen erősebb náluk a Samsung, de a gyári szoftverrel így is jóval lassabb, a kijelzője pedig annak a leggyengébb.

2012. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!