Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Telefon cserénél járok, de van egy hatalmas problémám, ami nem más mint, hogy nem követem a telefonoknál a frissüléseket, képességüket, tudásukat...Szeretnék egy olyan telefont venni, ami kb. 100ezer ft.-os nagyságrendű (+,- szóba jöhet), jó a kamerája, gyors, normálisan lehet rajta netezni, és még néz is ki valahogy...Nem vagánykodni akarok vele, hanem egy jó telefonnak a birtokosa lenni! Előre is köszönöm a válaszokat! 22/f
2012. máj. 3. 01:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor te is a Sony-ra szavazol??? Köszönöm válaszod!!!
2012. máj. 3. 10:10
 12/16 anonim válasza:

Ja szerintem még hasznos lehet beleolvasni a telefonok mobilarénás fórumjába, ott megtudhatod milyen véleménnyel vannak a telóról azok, akik már megvették.


[link]


[link]


Meg amit még tehetsz, hogy többet tudj a telókról, hogy élőben megnézed őket. Pl ha Budapesten a Saturnban(Arénapláza) a legtöbb telefon ki van állítva bekapcsolva.

2012. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nyugodtan kérdezhetsz is a fórumban a telefonokról.
2012. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket ez nagy segítség!!!
2012. máj. 3. 10:32
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a Sony-t vedd, mert az újabb, és jobb a Galaxy S2-nél (Mind a kettő 2 magos, a Sony 1400 Mhz, a Samsung csak 1200 Mhz, a Sony 12 megás, a Samsung csak 8, a Sonyban alapból van 32 Gb tárhely, így nem kell micro sdt venni, a Samsungban csak 16 Gb van, a RAM egyforma, és ez már csak az én véleményem, hogy a Samsungnak már unalmas a kinézete, tulajdonképpen ha elölről nézzük, mindenjik egyforma, a Sony meg gyönyörű.).
2012. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Bambusz!!! Ezzel a kinézet témával én is teljesen így vagyok...szerintem nagyon jól néz ki és elegáns...semmi koppintás és extra...köszi a válaszod!!!

Amúgy ma voltam bent a t-nél és megnéztem közelebbről is! nagyon-nagyon szép és a tudása se utolsó!!!

2012. máj. 3. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!