Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy Samsung Galaxy...

HTC One X vagy Samsung Galaxy S III?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

Melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Árat is mondhattok előre is köszi. :D



2012. máj. 3. 23:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
HTC One XL
2012. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 BasicScale ***** válasza:
28%

Nem kell megnéznem, eddig is Samsung telefonom volt, sosem csalódtam bennük.


- LG nem kell, mert egy fos volt régebben 1-2 készülékem tőlük pl. Optimus 2X...

- HTC ugyancsak nem tetszik mivel számomra unalmas a kinézetük.

- Apple jó-jó, de kicsi a kijelzője ha pl. 4 colos lenne akkor elgondolkodnék a vásárláson.

- Huawei előremutató amiket eddig bemutattak viszont számomra ismeretlen márka és rosszul meg nem szeretnék dönteni, a családban van egy Huawei tablet, ami nem éppen arról lett híres, hogy milyen jó hanem arról ,hogy egyfolytában lefagy meg minden...

- Motorola akkor sem kéne ha ingyen adnák.

- Nokia meg hát ugyancsak jó-jó, de ha lenne Androidos készülékük hasonló konfigurációval akkor elgondolkodnék rajta.

- Sony sem kell az eddigi tesztek alapján, illetve személyesen is kipróbáltam már engem nem győztek meg hardveres funkciók terén.

2012. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Éljenek az elvakult samsungosok! :D
2012. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 BasicScale ***** válasza:
18%
Köszönjük az eddigi válaszaidat Emese!
2012. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
A Samsung Galaxy S3 ha kifut,jó telefon, de szerintem a HTC One X sokkal jobb,mivel androidos,és vagy feleannyiba került.
2012. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk tényleg nem a csúcs de az újítások terén nagyon jó a WiFi-s töltések meg hangvezérlés meg stb....

-Hallottam a Sony-ról érdekel is jó telefonnak tartom ki is akarom próbálni, de nagyon vártam ezt a telefont nem akarok benne csalódni (de sajnos a kinézete elég gyér :/ ).

A HTC-ket mindíg is rühelltem csak meghallottam hogy Tegra 3-assal dobták ki és néztem teszteket nagyon meglepődtem hogy az AnTuTu Benchmarkon elért 10.000 pontot(Samsung Galaxy SII 5.990) , ezért kíváncsi lettem, de hallottam hogy a nagy "törésmentes bevonat" nagyon kopik, meg minden ezért is érdekelt a dolog. Samsung párti vagyok szerintem nagyon ott vannak a TouchWiz-es cuccal meg a 6 hónapos Galaxy SII "világlegjobbtelefonja!" díjjal, nagyon szeretem őket (azaz a márkát). Samsung laptopom tv-m van volt egy Galaxy S-em, Mondjuk most iPhone-om van... de a Samsung cuccokkal nagyon is meg vagyok elégedve, kéne is az All-Share progi miatt egyedül a kinézet nem tetszik.

Másodjára a HTC a Nvidia-tól kért segítséget a processzor miatt a Samsung meg képes volt egy Exynos-t kidobni a telókban ezért is jobb mondjuk mind1 mert a négy magot senki se tudja megterhelni vagy kihasználni de mégis erősebb procival akar mindenki menőzni... Nem számít most az az 0,1 Ghz úgyse használod ki, a ppi-ről ne is beszéljünk minek ( most hogyha arra megy ki az egész hogy nyáron lehessen látni a kijelzőt akkor értem de akkor se fényesebb, és amúgy nagy dolog én is látom az iPhone 4s-emben a pixeleket..ÉSSS? Nem nagy cucc nem ezért kell.

A megapixelt hogyan állapítod meg egy képről hogy 8 vagy 12 megapixeles? Nokia Pure View 808-ról már beszélhetünk, de az hogy 8 vag 12 megapixel? Ne már. -.-"

A Samsung olyanokra hagyatkozik hogy több időt tudj vele beszélni, játszani, filmet nézni, lásd 2100 MAh-os aksi merthogy köztudottan az Android nagyon meríti az aksit, vagy hogy kisegítsen: szem és hangvezérlő, ráadásul hogy vezeték nélkül töltsön. Majd még ha ki jön az ára és nem várom olcsón, akkor beszélhetünk de eddig szerintem az SII nyert! Igaza van Basic-nek!

2012. máj. 4. 15:22
 17/31 A kérdező kommentje:

15.-ik mivan?

Már kidobták és biztos nem feleannyiba kerül, mint az S III, Csak úgy mellékesen ADROIDOS AZ S3 IS!!!

Ha nem tudsz semmit okostelókkal kapcsolatosan ne válaszolj ilyen kérdésekre köszi!

2012. máj. 4. 15:28
 18/31 anonim ***** válasza:
0%
Te se tudsz sokkal többet, nincs okod fikázni.
2012. máj. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Az Apple marketing dumájáról ne is beszéljünk hogy 4xer gyorsabb a Tegra 3-asnál, de kevesebb is elég.

13. Éljenek azok az emberek inkább akiknek nem telik Samsung okostelefonokra és inkább szidják őket!

Köszi a válaszokat és Basic szerintem tökre igazad van! :D

Good night gang jealous!

2012. máj. 4. 15:33
 20/31 A kérdező kommentje:
Bocsi van okom fikázni.
2012. máj. 4. 15:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!