Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One X vagy Samsung Galaxy...

HTC One X vagy Samsung Galaxy S III?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

Melyiket lenne érdemesebb megvenni?

Árat is mondhattok előre is köszi. :D



2012. máj. 3. 23:51
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
LOL jealous? Sose kéne Samsung, ingyen sem. Fele áron jobbat kapok, bármelyik kategóriában. És az, hogy ajnározod a Samsungot, abszolút hozzá nem értésre vall. Tehát nincs okod.
2012. máj. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Nincs. De attól még lehet unszimpatikus a termékpolitikájuk.
2012. máj. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
A "LOL"-okból állapítva nem vagy 24 éves vagy valami agyi problémád lehet de mivel nem nyújtottál a mivoltodról bizonyítékot ezennel olvasd el az előző kommentemből a utolsó sort.
2012. máj. 4. 16:12
 24/31 anonim ***** válasza:
Már nincs ott, kipucolták a modik. Az már engem nem érdekel, hogy mit hiszel és mit nem, hazudni nem szoktam, ahogy bizonygatni sem.
2012. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Lehet, de nem bizonyítod mivoltodat azzal hogy a téged gyalázó rólad igaz képet bizonyító kommentemet kitöröd.
2012. máj. 4. 16:16
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem vagyok moderátor, ergo nem törölhettem ki. Ha szerinted az igaz, élj abban a hitben, részemről leszarom.
2012. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Mind1 csak az a lényeg hogy még megpillantom a HTC-det mert még eggyiket se próbáltam de miután kijön az ára az új csúcsmobilnak megnézem mit veszek...
2012. máj. 4. 16:21
 28/31 anonim ***** válasza:
Még én se láttam, megnézném már én is.
2012. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 BasicScale ***** válasza:

Azt hallottam az egyik telefonos haveromtól (saját cége van), hogy már tárgyalt Samuékkal és kb. 190e Ft lesz az indulóára persze ez még lehet olcsóbb, vagy drágább :D


Sok oldalon mondják ezt a PenTile mizériát és szerintem is feleslegesen hülyeség. iPhone 4S illetve egy iPad3 is van a családban, ha közelről megnézem azon van pixelesedés és a fehér háttér nem mindig látszik annak.


Viszont jelenleg Galaxy S2-öm van összehasonlítva nem sok különbséget látok az Iphone féle retina kijelzőjénél...


Én senkire sem szeretném rábeszélni az S+ döntése mellett, csak egy kis műanyag és a PenTile hallatán ne ítéljétek egyből ezt a telefont, olyan gyerekes... -.-"


Itt egy kép: a jobb oldali az Super Amoled PenTile a másik meg RGB, nem látok különbséget: [link]


De ha már itt tartunk akkor az új HTC One X-nek is sávosodik a kijelzője közelről: [link]


Ha már a nagy okosok itt mikroszkópnak hiszik magukat tessék megnézni ezeket a képeket, a képek alatt full felbontásban is megtekinthető (

): [link]


Samuék azt nyilatkozták, hogy az S3-ban tovább fejlesztett PenTile dolgzik és kevesebbet fogyaszt.


Na mindegy, részemről ennyi volt :)

2012. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Kössz, én is látom a saját iPhone-omon a pixeleket de most nem ez a lényeg.
2012. máj. 5. 19:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!