Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új LG gyorsabb lesz 2gb...

Az új LG gyorsabb lesz 2gb rammal, és 2 magos qualcomm-al, mint az S3 1gb rammal, és 4gb-s exynossal?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 11:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Ha az Optimus 4X-re gondolsz, akkor az 4 magos Tegra3-mal jön ki, de jobb lett volna pontosítanod, hogy melyik LG darabra gondolsz.

Egyébként az LG-nél szerintem mindenképpen gyorsabb lesz, mert képtelenek egy normálisan optimalizált kezelőfelöletet és romot összehozni a kisebb korei gyártó mérnökei.

2012. máj. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

[link]


Hát, lehet, hogy gyorsabb lesz, csak valahol valaki írta, hogy ha több ram-ot tesznek a készülékekbe, akkor az már gyorsabb lesz, és jobb is. Sry, nem 4gb-t akartam írni, hanem magot.. :D

2012. máj. 4. 11:46
 3/35 anonim ***** válasza:
Az LG sem tud normális szoftvert írni, így egálban vannak. Egyik se kéne.
2012. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Az S3 most nem akad, így szerintem szoftverileg nincs vele gond.
2012. máj. 4. 11:55
 5/35 anonim ***** válasza:
Ebben a kategóriában már rég rossz lenne, ha akadna. De attól még lassabb, mint bármelyik normális gyártó telefonja.
2012. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Hát, a quadrant eredményekben valahogy jobb, mint a többi, tudom, ez csak számháború, de szerintem a gyorsaságot már nem lehet látni, hogy melyik a gyorsabb, mert ezekben már nem vacak kínai cuccok vannak. Felesleges a 4 mag. :)
2012. máj. 4. 12:04
 7/35 anonim ***** válasza:
Az S2 is mindenkit vert Quadrantban, mégis lassabb volt a jóval gyengébb Sensationnél is használat közben. Ugyanazok a cuccok vannak ezekben is, csak a kínaiak is fejlődnek (jóval gyorsabban, mint bárki más).
2012. máj. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Te legalább okosan gondolkodsz, kérdező.

Egyébként szintetikus tesztekre lehet bármit alapozni, a Desire-öm 1.2-re húzva quadrand, meg benchmark tesztekben a Nexus S felett van, szóval nincs értelme.

Akadni majd ott fog, mikor új skin-t töltesz be a launcheren és a 4 maggal elkezd majd másodpercekig gondolkozni.Mert ugyanezt a Desire-öm is tudja 45 ezer forintért.

2012. máj. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Főzöttrom :D

Csak a Samsung nem optimalizálta a Launchert, ezt talán már jobban. De szerinted az S2-re portolják az új Samsungos Launchert, melynek motionwiz a neve? Ha nem portolják, akkor inkább beruházok 1 HTC-re..

2012. máj. 4. 12:10
 10/35 anonim ***** válasza:
Sose fogja optimalizálni, nem érdeke. Az eladásokat látva a laikusoknak így is megfelel, sőt, még itt is több százan istenítik a szemeteiket. HTC-vel csak jobban járhatsz.
2012. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!