Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A haverommal már régóta...

TomiKing28 kérdése:

A haverommal már régóta veszekszünk azon, hogy az ő telója jobb vagy az enyém. Nekem samsung galaxy minim van neki nokia500 szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 5. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Ugyanolyan elavult szemét mindkettő.

Azonban ha választani kellene, mégis a minit mondanám.

2012. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a mini jobb
2012. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 GenXstaR ***** válasza:
Elég szánalmas,hogy ezt a játékot űzitek. Szerintem mindkét telefon megfelel arra a célra használjátok. Egyébként hardweresen a nokia 500 acélosabb készülék a symbian annával felvértezve és 5mpixeles kamerájával. A te mobilod pedig androiddal fut és haláli akadásbajnok viszont sokkal jobban testre szabható. Viszont a nokiára az symbiant optimalizálták szerintem egész jól és gyorsabb is mint a te minid. 600 mhz es procival az android 2.2 elég vérszegényen teljesíthet. Elég nehéz igazságot tenni,de szerintem itt sebesség és hardwer terén a barátod győzött. Viszont nálad meg ott az android. Egy főzött rommal rommá vernéd sebességben. :D Ez csak az én véleményem volt.
2012. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem rohadtul nem acélosabb...Mivel GPU sincs benne, tehát a játékoknak búcsút lehet vele mondani.
2012. máj. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

itt a mini a jobb

a symbian az hulladék

2012. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Miért egyszerűbb itt kérdezni, mint beírni a gugliba, ezt sosem értettem. Ott 1000 tesztet és összehasonlítást is megnézhetsz...

Itt az első találat a "galaxy mini vs nokia 500" keresésre.


[link]

2012. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!