Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat veszekszünk, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekszünk, hogyan lehetne jobb?

Figyelt kérdés
Egy éve avgyunk együtt a barátommal és néha apróságokon összeveszünk, ha olyan napom van szinte hülyeségek miatt veszekedésbe megy át a beszélgetésünk pedig nem akarom megbántani!Ő mindig azt mondja hogy enm foglalkozom vele eleget és önző vagyok, pedig nagyon is odafigyelek rá igaz hogy enm avgyok mindenben partner de nem tudom ezt hogyan mondajm el neki. Nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni őt, szeretném hogy érezze törődöm vele.
2011. júl. 27. 00:49
 1/7 anonim válasza:
úgy lehetne jobb, hogyha kevesebbet veszekednétek
2011. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha figyelemre vágyik, adj neki többet, mind1 mit gondlosz h megadod -e teljesen, erre vágyik, add meg. e az önzetlen szerelem

2- meg ez van midnig..az én barátom is sokat van távol 2 hetekre is akár, és mikor már egy hónapja nem utazott el, elkezdtünk vackokon veszekedni..mert nem értékeljük az időt, amit együtt tölthetünk..ezt mondd el neki, és lehet nálatok kicsit előrébb jutás lenne

2011. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megmondom neki köszi :)
2011. júl. 27. 00:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Szinte szó szerint el kéne mondanod amit itt leírtál és persze alkalmazkodni mindekttőtöknek tudni kell a másikhoz.
2011. júl. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az első jolmondja :D
2011. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez így van én is tudom azért kértem a segitságet hogy mit tegyek ez ügyben hogy ne veszekedjük. tehát hasznavehetetlen a válaszod
2011. júl. 27. 23:19
 7/7 anonim válasza:
köszz uccsó :D:D
2011. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!