Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy bada a jobb?

Android vagy bada a jobb?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 00:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Azért vagyok alkesz mert nem tudod leírni hogy bada és helyette bétát ísz?! Hát akkor gratulálok.
2012. máj. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
És hogy lehet ennyire félreírni.Ha még mondjuk egy betüt vagy netán 2 betüt elgépeltél volna akkor megértem de ekkora tévedés az már nem elírás, sztem csak egyszerüen almafabéta vagy.
2012. máj. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

"Az előbb félre írtam 2 alkesz viccesnek találta de én komolyan kérdem android vagy bada a jobb?"


Hát ennyire félreírni én max tök részegen szoktam. De ezért alkeszezni valakit, amit te baxtál el és qrvára lepontozni, mint az első válaszolót...


Amúgy inkább android:


[link]

2012. máj. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Bírom az ilyen kérdezőket...


Hozzá nem szól a témához, hogy szerinte melyik jobb, meg úgy általában a válaszokhoz. De a hasznos nem hasznos gombokat az nyomkodja, mint valami barom...

2012. máj. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja, most nézem aki előttem hasznos választ adott egy linkkel, már csak 37% hasznosnak számít...


Mit akarsz hallani, hogy a bada a jobb?


Tessék:


Jobb a Bada, mint az android...

2012. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

It's my fault.

Bocsi srácok az én hibám.A "Béta, vagy Android a jobb?" kérdésnél azt mondtam, hogy szerintem a sör.

Lehet, hogy 3-4 naponta megiszok egy-egy üveg kőbambit, de akkor sem írok ilyen sületlenséget.Még ha kezdő lennék, akkor sem írnám bétának a badát.

De tudod mit, kérdező?Inkább azt mondom, hogy alkoholista vagyok, hogy helyre álljon a rend és a béke a lelkedben, de nem írok ekkora marhaságot.


A sörös poén megért nekem egy lepontozást. :D

2012. máj. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó, pontozd le, én meg inkább rányomtam egy pluszt, már csak a link miatt is.


Szvsz mindennel együtt a legértelmesebb hozzászólás volt eddig (link miatt).

2012. máj. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Off:


Amott meg rányomtam neked egy minuszt, már csak azért, hogy egál legyen...

2012. máj. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha a mínusz nekem jött, akkor félre lettem értve.

Én nem pontozgatok.

A sörös poént én nyomtam a bétás kérdésre, és úgy értettem, hogy "totally worth it", hogy nyilván a kérdező lepontozott engem emiatt.

Én itt nem pontoztam senkit-semmit.De nem gond.Annyira nem zavarnak ezek a százalékok engem.Privátban így is több a "köszönöm". :)

2012. máj. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

LOL!


Alig több, mint egy órája van feltéve a kérdés, de már szinte minden válasz pontozva van.

Más kérdésnél nem is látni általában ezeket a legtöbb esetben. Asszem legalább 2-3 ember szavazata szükséges hozzá.


Én is azt mondom, aki nem tud érdemben szólni a kérdéshez az a hasznos, kevésbé hasznos, nem hasznos válaszgombokat se nyomkodja.

Persze ez a könnyebb.

2012. máj. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!