Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom felrakni a sense...

Hogyan tudom felrakni a sense 4. 0-t a htc sensation xe okostelefonomra?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy, hacsak nincs hozzá sense 4-es főzött rom.

De nyugi, ha megkapja az ics frissítést, márpedig meg fogja szerintem, akkor vele együtt a sense 4-et is küldi majd a htc.

2012. máj. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már ics van fent sense 3.6 -al és a kérdés az akart lenni hogy kell felrakni a főzött romot?
2012. máj. 7. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Sorry, most olvastam, hogy mégsem lesz rá sense 4.0 update, mert csak a 2012-es modellekkel jön, és a korábbiak nem, vagy nem biztos, hogy megkapják.De ezt is csak egy blogon olvastam, nem biztos, hogy nem lesz rá sense 4.0 akármilyen formában is.


Egyelőre ahogy elnézem, csak Beta verziós sense 4.0 romok vannak sensation xe-re, de ha ez kell sok mindennek utána kell olvasni.


-Rootolás

-Recovery csere, és recovery fajták

-Kernel, kernel csere.(ha kell.)

-Custom Rom telepítés

-SD kártya particionálás.

-És ezeket érdemes alaposan tanulmányozni.

2012. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!