Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon hogy lehet bezárni...

Androidon hogy lehet bezárni a futó alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy láma kérdés, de újonc vagyok, és erre egyszerűen nem tudtam rájönni. Ha megnyitom pl az atorrentet, és vissza megyek a főmenübe, az fut tovább, ugyanúgy a böngészők, játékok is, tehát zabálja a procit is. Külön egyesével kell megnyitni mindent azért, hogy kilépjünk, már ha egyáltalán engedi?

2012. máj. 8. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Task Killer-rel


Én ezt ajánlom: Advanced Task Killer

2012. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A processzort semmiképp nem fogja zabálni, mert "befagyasztott" állapotban vannak, ergo nem működnek, csak ott leállnak, ahol épp kilétél belőlük.


A task killerrel meg nagyobb problémát okozhatsz magadnak, mint hasznot szeretnél, illetve, ha a rendszernek kell a helyigény a Ram-ban, akkor a fagyasztott állapotban lévő programokból automatikusan fog magától bezárogatni használaton kívüli folyamatokat.


Ezek a task killerek csak arra jók, hogy manuálisan elvégezd mindazt, amit a rendszer automatikusan elvégez, illetve ezzel magát a fütő kezelőfelületet is bezárhatod, amitől elkezd töltögetni, újraindulni a gyári launcher esetlegesen galibát okozva, tehát semmi értelme.


Mindenki azt hiszi, hogy van, pedig nincs.


[link]

2012. máj. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi :)

Azóta már tisztáztam a dolgokat, meg ezt is olvastam már. Amúgy minden amit kerestem, megtaláltam, csak mivel 1 napja van okostelefonom, nem gondoltam, hogy a beállításokban kell keresni a feladatkezelőt. Az bőven elég, nincs szükség másra. Bár ahogy látom tényleg nagyon jó a fejlesztés, mivel a félretett gta3 se fogyaszt annyit se mint a böngésző:D

2012. máj. 8. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!