Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "Iphone 4S 16 GB bontatlan...

"Iphone 4S 16 GB bontatlan dobozban 70 ezerért"? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni és nagyon sokat nézelődtem már, 100 fölött semmiképpen nem akarok mert másra is kell a pénz, a 70 meg elég barátságos, sőt..... de láttam aprod.hu oldalon elég jó ajánlatokat, ahol 3 hetet volt használva a készülék, illetve olyat is ami teljesen új a dobozában, bontatlanul... elvileg nem is klón, ki is lehet próbálni személyesen.. Na most, honnan tudom meg h nem klón?észre lehet ezt venni rajta pár perc "nyomkodás" után? Nem szeretnék átverve lenni, ezért kérdezem meg inkább itt is, nem csak az eladótól hogy mi merre.... Ja garancia is van rá, ahogy leírták... sajnos nem nagyon értek a telefonokhoz, főleg az Iphone-hoz, sose volt még....Köszi ha segítetek....:)
2012. máj. 8. 18:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
esetleg még az jutott eszembe, hogy csak a doboz valami nehéz tárggyal benne :D vagy ha netán valóban eredeti lenne, lehet amerikai hálózatra valók. még ez jutott eszembe. :D iphone-nál jó sok lehetőség van, hogy mitől lehet olcsó.
2012. máj. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!