Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudok ajánlani egy jó mobilt?...

>_< kérdése:

Tudok ajánlani egy jó mobilt? (max 80e FT)

Figyelt kérdés
Az ára max 80000Ft lehet, esetleg kicsivel lóghat túl rajta. Olcsó vackokkal ne piszkáljatok, az nem kell. Erős hardverek, jó kijelző, minőségi kezelőfelületre lenne szükségem. Kamera min. 5MP, HD videó, de lehetne jobb is :D

2012. máj. 8. 18:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Mondjuk lebeszélni meg nem szeretnélek. Írtak sok jó telefont, döntsd el te.
2012. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

#13


Igaz, ezt benéztem, 256 megával nagyobb a RAM-ja, és hiába 1,4x nagyobb az SGS+ órajele, az 1 GHz is mindenre elég, és jobban optimalizált a HTC, mint a Samu, szóval meg sem látszódik a különbség.


És itt panaszkodsz, hogy a One V-nek csak 1 GHz-s az órajele, ezért nem kell, de a Desire HD és az LG Opt 3D-nek is ugyanúgy 1 GHz, szóval jó lenne, ha legalább te tudnád, hogy most akkor mit akarsz.

3D-t a helyedben nem vennék, még ICS sem lesz rá.

2012. máj. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ha megnézed, akkor a 3D-nek nem sima 1Ghz, 2 mag van benne. Olyan mint az Optimus 2X csak 3D-ben :)
2012. máj. 9. 07:00
 24/30 anonim ***** válasza:

Alcatel OT 995


1,4 Ghz processzor

512 ram

5 Mp kamera+LED villanó

720p videofelvétel

4,3" kijelző

400x800 felbontás 16M szín

SPB Shell 3D kezelőfelületet használ, ICS-re frissíthető.

T-Mobilnál Dominóban 50000 Ft ennyiért a hülyének is megéri.

2012. máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Öcsémnek van ALcatelje, ami csak 10000 Ft volt. Az is érintős, de egyszerűen nem található kifejezés arra, hogy az a telefon milyen... (ULTRASZ@R!)

Azóta, mióta AZT megvette, én írtózom az olcsó Alcatelektől.

Ha tapasztalatod szerint jó minőségű az a telefon, amit írtál, akkor oké. De nem akarok még egy hatalmas mellélövést. Már előttem is leírták, hogy néha a gyengébb a jobb. Ez nagyban függ gyártótól, és attól, hogy ki mennyire optimalizálja a rendszert a készülékhez.


Vélemény az említett Alcatelről ?

2012. máj. 9. 15:24
 26/30 anonim válasza:

dönsd el te volt sok jó teló 1ghz elég.mire használod?

egyépként az az alcatel 8-ad annyi mint az ot-995.

a legjobb az arc s.egyépként te írdat hogy 1ghz nem elég de a desire hd is anyi.

2012. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

nem írtam le, de pár hete megvettem az Alcatel OT995-öt, és jól bírja. Ajánlom mindenkinek, aki szeretbe egy olcsó, de mégis jó minőségű mobilt venni. De! ennek is vannak hibái:

-kamera szoftver iszonyatos, képek és videók is teljesen szétmosottak

-felháborodtam rajta, de a készülék csak két ujjat képes érzékelni. több programmal is próbáltam, de csak kettőt tud :(

-grafikus csipp gyenge. GTA IV már sehogy sem fut, min. grafikán is akad.

-nincsen böngészőbe integrált videó lejátszás

-telepítettem egy másik videólejátszót, de a full HD-t csak akadva viszi. (gyárilag képtelen megnyitni)


Pozitívum:

-erősen optimizált, jó minőségű felhasználói felület

-erős CPU, ebben még nem kellett csalódnom...

-nyáron lesz ICS

-Touch Pal gyárilag telepítve, nekem nagyon bejön :) EZT a postot is mobilról írtam :D


kb. ennyi, ha van kérdés a telóval kapcsolatban, írjátok ide és válaszolok.

2012. jún. 17. 20:17
 28/30 anonim ***** válasza:
Megjegyzés: FullHD akadása ebben a kategóriában nem hiba, teljesen természetes. Még némely "gyengébb" kétmagosnak (pl tegra2) is meg tudja időnként feküdni a gyomrát. Más kérdés, hogy ekkora kijelzőn sok értelme nincs a FullHD-nek.
2012. jún. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

pedíg az SGS+ mobilaréna tesztjében ezt kipróbálták, és lejátszotta azt is.

Amit még írtam, a max két ujjas multitouch az hardveresen alapból ilyen, vagy csak a rendszer korlátozza ? Utóbbi isetben ezt is javíta

2012. jún. 18. 08:06
 30/30 A kérdező kommentje:
...ná az ICS. Véletlen rányomtam a küldésre.
2012. jún. 18. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!