Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5310-em jelszót kér a...

Nokia 5310-em jelszót kér a memóriakártya megnyitásához. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nokia 5310-em van, pannonos és egy 2 gigás kártyát adtak hozzá. Eddig nem volt semmi gond, de ma (nagy nehezen) frissítettem a telefonom szoftverét (10.10-re). Biztonsági mentéseket is csináltam a memórikártyára. Most a frissítés után, nem enged belépni a memórikártyába (van rajta egy kis lakat) és kéri a jelszót. Eddig én semmilyen jelszót nem állítottam be neki. Próbáltam a Nokiás 12345-öt, plusz még ilyeneket 0000, 123456, 1111 de egyiket sem fogadja el. Ja és formázni se tudom, mert ahhoz is jelszót kér.
2009. jún. 25. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

esetleg próbálj meg ismét frissíteni, úgy, h nem állítod vissza a biztonsági mentést, akkor hátha nem teszi rá a jelszót.

Ha úgy is, akkor esetleg próbáld meg bevinni a nokiába, és mond meg, h nem jó, mert magától lekódolta és így használhatatlan

2009. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez ismerős téma. Valakivel kártyát kell cserélned: a kártya más telefonban és pc kártyaolvasóban kiválóan fog működni, át is tudod másolni róla az adataidat egy másikra. Ugyanis ebben az esetben nem a kártya maga jelszóvédett, hanem csak ahhoz a kártyához való hozzáférés a te telefonodról. Egy másikat gond nélkül elfogad. Némi másolgatással megoldható.
2009. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap este még lefekvés előtt kipróbáltam néhány jelszót, és SIKERÜLT! A jelszó 123 volt. :S Egyébként sok értelme van ennek a sok biztonsági kódnak, jelszónak...
2009. jún. 25. 09:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 5310-em van, nem volt vele ilyen gond, de örülök hogy már megoldódott =)
2009. jún. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Új memória kártyát kellett nekem is vennem mert amikor frissítettem akkor bennhagytam a memóriakártyát
2009. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

nekem is ez van hogy beteszem az uj telómba a gyári nokia 1 gigás kártyát és jelszót kér, pedig nem állítottam be semmit.


Nekem nem jó az 123 jelszónak. Segitsetek, mert fontos!

2009. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem 6600 slide-m van, és ugyan ilyen problémám van. :( A 2G-s kártyát és az 1G-s kártyát nem, viszont az 512-es kártyát megnyitja... Tudnátok vmi kódfeltörő progit? :) Vagy valami más okosságot? Előre is köszi. :)
2010. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Sziasztok nekem 5800 ám van nokia pannonos beszart 2 hete ellett küldve szervizbe szerviz előtt kivettem a memóriakártyám és miután megjavították a készüléket nekem is kódot kér de én nem állítottam be semmi ilyesmit :S valaki legyen szíves segíteni mi ilyenkor a teendő..szintén végig csináltam az összes kódot amit itt a fórumba láttam meg 1-2 saját számkombinációt is de semmit nem fogadott el... :(
2010. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tudom hogy már enyhén szólva kicsit későn írok, de talán valakinek jól jöhet még. A jelszó 12345
2011. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Patrik Villant válasza:
nekem ugyan ez van es nem megy semmilyen kod ... :(
2012. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!