Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Fuuton kérdése:

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Motorola Atrix 4G-ről lenne a csere egy:

- Sony Xperia S-re, vagy

- Motorola RAZR MAXX-ra, vagy

- iPhone 4S-re.

Melyiket ajánljátok?

Pro, kontra érveket várok!



2012. máj. 9. 15:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Razr maxx eleve kiesik mert Egész Európában nem kapható (még)!

Akkor maradt a 4s és az Xperia S!

És ezek közül mindenképp Xperia!

Jobb kamera, erősebb hardver, és 720p-s 4,3 inches kijelző azért magáért beszél!!

2012. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Sony XPeria S. Mindenben jobb az ifónnál
2012. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

xperia s !

árarányban

és teljesítményben is veri a 4s-t

2012. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Ol!v3r ***** válasza:
Xperia s... (Az előzők már leírták) az iphone magában nem rossz de nem egy xpeeia s hez kell hosonlítani ami kb ugyanazt tudja az az xperia arc s
2012. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Zenelejátszó melyiken a legjobb, (tehát az Androidon a Neutron a csúcs, az iOS zenelejátszói milyenek ehhez képest)?
2012. máj. 9. 19:52
 6/26 anonim válasza:
36%
iPhone 4S-en sokkal jobb a zene hallgatás. Tényleg nagyon hangos MÉG A 3GS is! Olyan mint ha egy rádióról szólna a zenéd, nem egy kis szaros hangszóról. Én azt javaslom, hogy ha minőséget szeretnél és nem egy olyan vackot mint egy Sony Xperia akkor iPhone-t vegyél mivel azt nem fogod megbánni. Ha későbbiekben játszani szeretnél rajta, jobb mint az S mivel az összes iPhone játék nem processzorra, nem RAM-ra van tervezve, ha nem OP rendszerre. Azaz van iOS 5.1 a 4S-en akkor az mindent levisz, legyen az akár 3GS vagy sima 4. Szóval 4S-re teszem a voksom!
2012. máj. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Az iPhone egy zárt Oprendszerű telefon, nem emelkedik ki sem a procijában, sem a kamerában, sem kijelzőben, zenehalgatásra az XPeria is tökéletes, bár én sose hallgatom kihangosítva a telót. Mellesleg szerintem az iPhone nem emelkedik ki minőségben meg az Xperia üti, ráadásul ez Sony, ami eggyenlő a minőséggel, mindenben...hangsúlyozom MINDENBEN jobb a Sony. Én mindenképpen ezt ajánlom.
2012. máj. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"Tényleg nagyon hangos MÉG A 3GS is! Olyan mint ha egy rádióról szólna a zenéd, nem egy kis szaros hangszóról. "


Ezt nem értem....Ugye itt nem arról a jelenségről van szó, mikor a kis sz@ros tinik a mobiljuk hangszóróján, a BKV buszon kattogtatják a zenét?? :)) Rosszabb esetben cigányzenét? :))

Ha igen, és EZ SZEMPONT, hogy szépen szóljon, akkor gratulálok. :))

2012. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Fejhallgatón szóljon szépen, a kihangosítót éppen hogy leszarom xD
2012. máj. 15. 11:43
 10/26 Kutyus70 ***** válasza:

Nem vagyok semmilyen fanatikus, de egyetlen telefont sem lehet még a közelébe sem tenni az iPhone 4S-nek. Mindent ver az Iphone 4S, hardveresen, az operációs rendszerével, és esztétikailag is. Lehet, hogy bármelyik másiknál drágább, de csak egyszer kell megvenni, és sosem bánod meg. Nekem MINDENEM volt már az iPhone 3g, 3gs, 4, 4S előtt, de az iPhone az egyetlen amiben nem csalódtam. Az iPhone 4S-em most December 5-dike óta van meg, és egyszerűen mindent ver amivel összehasonlítjuk az ismerőseimmel. Sebességben, stabilitásban, grafikában, mindenben. Ja és hangzásban is, ha már a zenehallgatást is kérdezted. Persze fülhallgatóval, nem hangszóróban hallgatom a zenét...

Android és egyéb rendszerek lassúbbak, idővel akadoznak. Kollégámnak is 120 ezres androidos telefonja van, elindítunk egyszerre mondjuk egy autóversenyt, és nála még tölti a játékot, míg én már majdnem mentem egy kört. Ugyanez van a többii játékkal is, N.O.V.A. 1, 2, 3. Modern Combat 1, 2, 3, és hasonlóak, de nem sorolom. Egy amoled kijelzó is nagyon szép, ez tény, hiszen volt volt nekem, ismerem jól. De hogy is tudod kedves hozzászóló összehasonlítani a retina display kijelzővel...? :D Na mindegy... sorolhatnám még az előnyeit, de szerintem ennyi is elég meggyőző kedves kérdező. ;) És lehet érvelni azzal, h "sokkal drágább", de mennyi is az a "sokkal"...? Pár tízezer? És ez a pár tízezer nem éri meg azt a rengeteg pluszt, amit nyújt a többiéhez képest ...? ja meg ez a "zárt rendszer". :D Igen, az. Egy nagyon zárt rendszer, egyetértek. De minek legyen nyílt, és minek piszkálni benne, ha annyira tökéletes. A Windows Mobile-ban, Androidban, kényem-kedvem szerint tudtam piszkálni, tenni-venni. Mégsem volt tökéletes a rendszer. A iPhone rendszere zárt, de marhára nem érdekel, mert nem is akarok belenyulni. Egyszerűen mert olyan tökéletes, hogy nincs miért nyúlkálnom-rendezgetnem benne bármit is...


u.i. ...Aki egyszer megveszi az iPhone-t, vagy bármilyen más Apple terméket, annak többet sosem kell más...

2012. máj. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!