Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Sürgősen kéne döntenem! (többi lent)

Figyelt kérdés
Androidos telefont szeretnék venni, 50 ezer forint alatt, sony ericssont nem akarok. Milyet tudnátok ajánlani? Ti milyet vennétek?
2012. máj. 4. 12:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Barátkozz meg a Sonyval vagy dobj hozzá még 10-et és Defy+.
2012. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
19%
,,Sony Ericssont nem akarok." Ez kb olyan, mint az éhes vagyok, de enni nem akarok.
2012. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Első: Defy+ jó lenne de telefonra annyit nem igazán szeretnék költeni!

Második: Bocs.. nem szeretem a sonykat, ez olyan mint pl. ha valaki nem szereti a mézet....

2012. máj. 4. 13:10
 4/29 anonim ***** válasza:

2-diknak.Persze mert csak sony ericsson létezik.

Én ezeket ajánlom úgy kb.50e körül vannak.

Motorola Defy/Defy+

esetleg Galaxy Ace, Wave M

2012. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Utolsó: Te sem vagy normális, ha ennyi pénzért Ace-t, vagy Wave M-et ajánlasz.

A bada egy rakás szar, az Ace meg már akkor ósdi volt, mikor piacra dobták, nem hogy most.Ennyit meg még egy hülye sem dobna ki érte az ablakon.

2012. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Kérdező: Ha már a Defy+-on gondolkozol, próbálj meg beszerezni egy Sima Defy-t.Szinte semmi érdemi különbség nincs a kettő között, az a +200 MHz nem észrevehető a rendszer sebességén, és a két telefon közötti árkülönbség nem éri meg, ha az ár/érték arányokat vesszük figyelembe.

De azt jó, ha tudod, hogy sem a Defy-ben, sem a nagy tesóban nincs magyar nyelv hivatalosan.

2012. máj. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Újonnan nem éri meg a Defy, akkor inkább +, de használtan valóban sokkal jobb a Defy. Jobban romolható, húzva erősebb is (1350 MHz-et bír stabilan, bár annyi már felesleges), és hibátlan darabokat lehet kapni 40 ezerért, 1 év garanciával.
2012. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Sony ericcson live. (Nekem gio m van) + tartaléknak egy blade.
2012. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

utolsó: NEM akar sonyt :))

ez szerintem tökéletes telefon: [link]

legalábbis nekem :D

2012. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ó, valóban, ennyiért nagyon megéri!
2012. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!