Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Gio-hoz miért...

Samsung Galaxy Gio-hoz miért nem jár fülhallgató?

Figyelt kérdés

Neten olvastam több oldalon is, hogy nem jár hozzá. Boltban még nem voltam.

Mennyibe kerül kb egy ilyen fülhallgató?



2012. máj. 11. 17:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom, mi a bajuk az embereknek a Samsunggal. Más oldalakon így meg úgy dicsérgetik, itt meg mindenki szidja. Most akkor kinek higyjek? -.-'
2012. máj. 11. 17:31
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Azért nem adnak hozzá, mert fölösleges. Egy ilyen árkategóriájú telefonhoz úgy is csak valami nagyon gagyit adnának, és így hogy nem adnak, csak még olcsóbb lehet a telefon.

Sima 3.5-ös jack csatlakozója van, gagyibbak már 1000 ft alatt is biztos vannak, de otthon is biztos találsz olyat. Ha szeretnél zenét hallgatni, akkor érdemes rászánni 5-10 ezer forintot és venni egy jobbat. Megéri!

Ha a fülhallgatóval telefonálni is akarsz, akkor figyelj, hogy mikrofonosat vegyél.

2012. máj. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor egy SE Live with Walkman tényleg jobban megérné?
2012. máj. 11. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Az 5-10 ezer forintot a fülhallgatóra értettem! Tehát ha zenét akarsz hallgatni, akkor vegyél egy 5-10 ezer forintos fülest. A telefon nem annyira lényeges hangminőség szempontjából mert mindkét készülék androidos.
2012. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Természetesen. Ebben az árkategóriában nem szabad Samsungot venni!
2012. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%

teljesen jó a gio is!!

egyáltalán nem lassú!!

2012. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: egy elavult telefonra optimalizált rendszer persze hogy nem lassú. De azért ne hasonlítsd össze a giot egy olyan telefonnal, ami mindenben veri és megkapja a mostani legfrissebb rendszert. Én csöndben maradtam volna.
2012. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A gio Jó telefon. Semmivel nem tud többet a SE live max a hardvere 1 picit erősebb... amúgy semmi.
2012. máj. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"max a hw-e egy kicsit erősebb" Ez a lényeg egy telefon összehasonlításkor, ha nem tévedek :D


800Mhz ARMv6 VS 1Ghz ARMv7! Ha telefont keresnék, ennél a pontnál abba is hagynámaz összehasonlítást, mert lényeges!

De hagyjuk az OFF-ot, nem ez volt a kérdés :)

2012. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, és a félreértések elkerülése végett, nincs SE telefonom :D
2012. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!