Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt érdemes megvenni...

Melyik mobilt érdemes megvenni? Nokia Lumia 710, HTC One V, Motorola Defy+

Figyelt kérdés

18. szülinapom lesz, és a "régi" telóm elromlott. Szeretnék végre egy "normális" telót.


Leszűkítettem a kört 3 telefonra (ár, kinézet, stb.)

Itt találjátok őket: [link]


A problémám az, hogy sem Win-phones mobilom nem volt (androidos eszközöm van, de nem telefon), sem a 3 jelenlévő telót nem próbáltam. Ezért kérnék véleményt. (lehetőleg olyanok írjanak, akik legalább az egyiket kipróbálták/használják)



2012. máj. 11. 18:29
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Külön-külön olvastam róluk tesztet, de az lenne jó, ha össze tudnám hasonlítani, melyiknek-mi az előnye a másikkal/többivel szemben. (végső esetben készítek én egy táblázatot(pl.: antutu tesztet keresek neten róluk.. stb), de erre most nincs időm vizsgák miatt.)
2012. máj. 11. 18:34
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
HTC One V
2012. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem a defy tetszik a legjobban(kinézet, menü, nincs nagy hibája, ára olcsóbb, mint a HTC-nek.. stb), de ha lehet indokoljátok, miért pont az általatok jelölt mobilt ajánljátok.
2012. máj. 11. 19:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Nokia! :))
2012. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
htc one v éri meg a legjobban
2012. máj. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4.-re rá se hallgass!


Ár/teljesítmény/érték/arány mind megfelel! Ezért a One V!

2012. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
HTC-vel én már megszívtam!
2012. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Am meg most megnéztem, tök ugyanaz a 3 telefon... a HTC-ben egyedül nincs FM-rádió... hát. Nem azért, de ez egy nagyon alap funkció, még a SE K300i-ben is van... :P Én szoktam használni! Nokia a legminőségibb, HTC-m már volt, tönkre is ment 1 hónap alatt, pedig semmi extrát nem csináltam vele, most Sony Ericsson Xperia X8 van de le fogom cserélni Lumia 710-re!
2012. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A Nokiával csak az a problémám, hogy a Windows Mobilos oprendszere túl egyszerű.. és nagyon kevés rá az alkalmazás. (én szeretem az összetettebb dolgokat.)

Sajnos nem tudom, hogy milyen mértékben fog fejlődni, és növekedni a windows mobil sotre.

2012. máj. 11. 23:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor meg a Motorola-t ajánlom, de a HTC-t semmiképp...
2012. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!