Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újratelepíthető a jelenleg is...

Morennna kérdése:

Újratelepíthető a jelenleg is a telefonomon (Samsung Galaxy S) lévő szoftver (Gingerbread 2.3.4. )?

Figyelt kérdés

Pár hónapja a Samsung Kies programmal frissítettem a telefonomon a szoftvert, csakhogy a laptopom akkor épp nem volt túl jó passzban... "kékhalálozott", meg minden baja volt és ezért szerintem hibásan sikerül frissítenem a szoftvert, mert azóta sokszor befagy meg megőrül a telefonom.

Most, hogy már a laptopom rendbe jött, arra gondoltam megpróbálnám újra. Lehetséges ez, vagy meg kell várni, amíg kijön egy újabb verzió és csak akkor tudom frissíteni?

Előre is bocsi, ha butaságot írtam, nem értek igazán az ilyen dolgokhoz.



2012. máj. 13. 16:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!