Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy fit orajel...

Samsung Galaxy fit orajel noveles?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tegnap root-oltam a telot, es szeretnem megtudni h hogyan hasznalhatnam maximumon ki a telot? Marmind annyira h hosszu tavon ne artson neki.

A neten olvastam h ha valamit uj romot rateszek siman menne rajta a resident evil 4 is.

Arra lennek kivancsi h ezt h lehet megoldani orajel noveles stb.


Ha valaki tudna valami segiteni nagyon orulnek:)


2012. máj. 13. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet akármekkorára növelni az órajelet, max 20-30%-kal, de az nem sokat jelent, resident evil 4 meg biztos nem fog futni rajta.
2012. máj. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kosz az infot es 20-30%al melyik progival lehet novelni?

Amugy a GTA3 mar igyis fut rajta, picit akadozva de megy, 20-30% sokat segitene szerintem menne rendesen.

A resident evil 4-et youtube-n lattam h futot, esetleg ha meg tudna valaki valamit segiteni jo lenne.

2012. máj. 13. 17:03
 3/6 anonim ***** válasza:

AnTuTu CPU Master, Daemon Controller, SetCPU, stb.

Akármelyik appal ezek közül.


Qualcomm MSM7227 CPU + Adreno200 GPU.

Na most ez alapjáraton 600 MHz-en jár, de az Aceben is ugyanez a SoC van, de ott gyárilag fel van húzva 800 MHz-re.

Ezzel nagyon látványosan nem lesz gyorsabb a telefonod, de nagyon látványosan gyorsabban fog merülni.

Nem a processzos sebessége miatt szaggatnak a játékok, hanem mert ArmV6-os architektúrájú a processzor, és nincs flash támogatás.


Ezeknek a 3D-s játékoknak legalább egy 1GHz-es Armv7-es processzor kellene egy Adreno 205-ös grafikus gyorsítóval.


Azért ha már rootoltak, megpróbálhatod felhúzni az órajel frekveniciát.700-800 között simán lehet.

2012. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

AnTuTu CPU Master-el probalom mert ez ingyenes bar:D

De a max-nal azt irja h 600mhz es min is csak annnyi lehet:S

Akkor itt mit csinaljak?:S bocsi de androidos telok teren eleg kezdo vok:S

2012. máj. 13. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor töltsd le valahonnan a daemon controllert.
2012. máj. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oke megprob koszi:)
2012. máj. 13. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!