Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y200 telóra...

Huawei Ascend Y200 telóra normális fényképezős progi? 2.3.6-os Android van rajta.

Figyelt kérdés

Minimum hogy panorámaképet tudjak vele csinálni. A gyári progijában alig van pár alap funkció :(

Elég lenne a neve egy normális proginak.


2012. máj. 18. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Camera360? Panorámát nem próbáltam vele, de Bladen nagyon megdobta a képminőséget.
2012. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát jóval több funkció van benne mint az eredetibe. De panoráma funkciót nem találtam még :(


Meg egyébként miért írja ki állandóan amikor telepítenék valamit hogy megtelt a memória?

Belsó memóriáján van 20mb szabad hely még, SD kártyán meg 1GB

Még Eddig telepítettem rá 4 alkalmazást, de már a 2. után már vacakol a telepítéssel :(

2012. máj. 18. 16:28
 3/7 anonim ***** válasza:
20 mega az semmi, azért írja ki. Pakold át az sd kártyára az alkalmazásokat.
2012. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És hogy tudom őket átpakolni? (bocs de androidos telóm még nem volt, és ezt kiismerni se nagyon tudtam még)

Ha fájlkezelőbe az alkalmazások fülnél átmásolom adott helyre akkor gyakorlatilag ugyan ott marad ahol volt :(

2012. máj. 18. 17:05
 5/7 anonim ***** válasza:
beállítások/alkalmazások/alkalmazások kezelése/kiválasztod azt amelyiket át akarod tenni/áthelyezés az SD kártyára gomb
2012. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Minden programnál szürke az a gomb :(

1 játék van rajta, azt engedi csak áttenni. Viszont ha nem tudom áttenni a programokat akkor már nemis nagyon tudok rá többet telepíteni :/

2012. máj. 19. 21:27
 7/7 A kérdező kommentje:

Áhh mégis sikerült megoldani!

köszönöm a segítséget :)

Természetesen ment a zöld kéz!

2012. máj. 19. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!