Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy nagyon sok...

Miért van az, hogy nagyon sok androidos mobiltulaj zsigerből fikázza az iphone-t szinte az összes elérhető fórumon (itt is), ugyanakkor az iphone-tulajoknak csak kis része tesz ugyanígy az androidosokkal szemben?

Figyelt kérdés

Szerintem az android egy teljesen jó operációs rendszer, aminek vannak ugyan hibái, amikkel viszont együtt kell élni.


Az ios viszont szinte hibátlan, ahogy én tapasztaltam. Ha moddolni akarom, arra is van lehetőségem, hatalmas és igényes programválaszték van rá, a készülékek is szépek. Szerintetek mi a legnagyobb baj az iphone-nal?


Azt ne írjátok, hogy túlárazott, mert nem mindenkinek számít az árcédula és az ár/érték arány. Azt se írjátok, hogy mert nem 4 magos, 1 giga ramos.



2012. máj. 19. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy az szinte az összes iPhone használó azt hiszi, hogy a szinte az összes androidos csak fikázza??


Android használó vagyok és magasról.... az iPhone-t.


Amúgy ha már kérdezted, nekem ez egy hiba:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Nekem a 3,5"-os képernyő is hiba, számomra a 4" optimálisabb.


Ezen kívül azt nem bírom amikor az iPhone tulajok jönnek a rendkívül magas tudásukkal. Itt kiemelném a "hőérzékelős kijelző" tévképzetet ami ezen az oldalon is "népszerű" volt.

2012. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

androidos vagyok


szerintem meg az androidos fikázza az IOS az IOS fikázza az androidot

én NEM fikázok senkit!!mindenkinek más tetszik nekem pl:egyátalán nem tetszik az IOS rendszere,felülete.Az android jobban testreszabhtób STB. DEE az iphone minőségibb pl. zte blade az mi??? szóval mind2 rendszernek megvannak az előnyei hárányai


és amúgy is kinek mi tetszik,én mindenkinek az androidot ajánlom mert NEKEM az tetszik.más az iost ajánlja mert NEKI az tetszik,ennyi!szóval hülyeség egymást fikázni egy nyomorék op.rendszer miatt.MIndeki olyat vesz amit akar és kész



android4ever

2012. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy ZTE Blade készülékkel összehasonlítani... :D Hát az se semmi :D


Ja igen, a másik "kedvencem" a minőségi. Üveg. Igaz nem dobálom a telefonjaimat, de előfordult már, hogy kicsúszott a kezemből véletlenül. Nem szeretnék egy véletlen baleset miatt új telefont venni a minőségi üveg miatt amin repedések és törések nyomai látszanak, mind ez egy 150-200 ezer forintos készüléknél.


Műanyag és műanyag között is van különbség.

2012. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ragassz rá plexitet. akkor biztosan nem törik össze :D

Én androidos vagyok és ezt szeretem mert még nem volt iphone-om.

Az iphone szoftverfelülete meg nem tetszik.

Hogy mi az a zte?

a zte-nek több jelentése is van, viszont a blade az pende :D

2012. máj. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem épp fordítva van, az alma fanek fikázzák jobban az androidot.

Én elismerem az ájfónt, jó telefon, viszont akkor se vennék, ha nem lenne majd' kétszeresen túlárazva, nem felel meg a preferenciáimnak.

2012. máj. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tomyka0626 válasza:
Szerintem azèrt fikázák sokan az iphont mert ahoz kepest hogy 100000 töl indul az ára semit sem èr már anak az árábol veszek 3 ojan tudásu telfont anyi hogy nem iphon a neve.
2012. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem androidos telefonom van de nem fikázom az ios-t vannak előnyei hátrányai. fogtam elég iphone-t van a családban is(4s) de nem az én világom. a kérdésre válaszolva:

-nincs normális bluetooth fájlcsere

-csak ituneshoz vagyok kötve

-nekem kicsit unalmas és egyhangú a kinézete

most ennyi jut eszembe.

ja nem vagyok magyar tanár de siralmas ahogy 1-2 ember ír(plexitet,ojan etc :D )

2012. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

iOS-t és Androidot is ugyanúgy használom..

Ismerem mindkét rendszert. Nincs bajom egyikkel sem, de jobban szeretek Rom-olni, stb, így az Androidot jobban szeretem. Anno én is az iOS-t szidók táborában voltam, de leszoktam róla. Mindkettő jó meg minden, csak ez inkább fejben dől el, hogy kinek mi is a legjobb. A legtöbb Androidot szidalmazók csoportja pedig kb 10-17évesek, akik szinte beleesnek a készülékükbe. Az iOS sem hibátlan, mivel vannak hibái, mint minden oprendszernek. Az ikon és a háttércsere nem nagy dolog, ezért nekem annyira nem jön be testreszabhatóságilag. :)

A legnagyobb baj vele talán a korlátozása(amit már valaki felsorolt), és a túl leegyszerűsített felülete. Annyira egyszerű, de mégis van, aki nem ért hozzá. Így Android használat után nagyon gyengének tűnt. :D

2012. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!