Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok az xperia u-ról?

Mit gondoltok az xperia u-ról?

Figyelt kérdés

megéri megvenni?(kicsit később pl:1 hónap múlva lejebb megy majd az ára?)

nem kevés a 4gb belső memória,és ebből én menyit látok?

nincs valami megoldás rá?(memóriára)

nekem játékra,netre,filmnézésre és zenehallgatásra kellene gondolom mindent elvisz kivéve a THD-t,nem?nem akad?



2012. máj. 21. 15:41
 1/7 A kérdező kommentje:
valahol azt olvastam h. 8gb a belső memória akk most mi van?
2012. máj. 21. 16:00
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem tetszik , igen sajnos csak 4 gb -os ,de elején én is azt hittem 8 lesz . Sztem elég lesz persze ha nem raksz rá 1000 zenét...

Szerintem nem fog 1 hónap alatt lemenni az ára.

Olyan 75-85 Ezer körül az ára az korrekt szerintem.

2012. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jo, de szerintem azert lejjebb fog menni, mert mondjuk a Ray esete, hogy fuggetlenul 85k be kerult, most mar csak 60k.

Tehat szerintem lejjebb fog menni az ara fel vagy negyed even belul egy 10-15k rel.

Egyebkent szerintem eleg a 4gb, ha nem raksz ra 100 full hd filmet, akkor boven eleg.

2012. máj. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is néztem, tetszett, de valóban csak 4 GB, ami szerintem viszont NAGYON KEVÉS!És nem bővíthető...Filmnézésre és zenehallgatásra? csak4 GB...Ha nem akarsz állandóan kisebbre konvertálni, ne ezt vedd.Hogy mennyire optimalizált (és mennyire akad), megjelenését, forgalomba hozatalát követően derül ki.Nincs megoldás a memóriabővítésre sajnos.
2012. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

és ha van 3G akk nem jó a google drive?

ha mondjuk nagyobb előfizetés van akk oda feltehetném a zenéket stb és akkor 4gb van az appoknak.Telenornál kapható lesz?

2012. máj. 21. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha használod a Google Drive-ot, akkor okés, de nincs rajta memó kártya slot?
2012. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs :(
2012. máj. 22. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!