Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy HDMI-s telefont....

Vettem egy HDMI-s telefont. Itthon T-homeos Set-top-boxunk van (hdmi). Amit felveszek műsort (set-top-boxon keresztül), azt telefonra át tudom másolni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
a HDMI nem arra van, hanem hogy a telefon képét ki tudod vele rakni TV-re. Viszont ha a felvett műsort ki tudod a boxból szedni, áttenni gépre, akkor minden további nélkül.
2012. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez a nagy problémám, hogy nem tudom "kiszedni" a felvett műsort (azt hittem erre is lehet használni a hdmi-t). Akkor sajnos még mindig problémában vagyok.... :-(
2012. máj. 21. 20:03
 3/4 Amenothep válasza:
Valahogy ki lehet szedni a felvett cuccokat, viszont semmire sem mész vele, mert olyan formátumban és kiterjesztésekben menti a filmeket ami minden ismert PC vagy eszköz számára ismeretlen.
2012. máj. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ez szomorú dolog... :-(
2012. máj. 24. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!