Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ma kutyát sétáltattam és...

Ma kutyát sétáltattam és elhagytam a telefonom segítség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! ma levittem kutyusomat és elvittem sétálni pont jó szar idő volt esős és kieset telefonom egy jó füves réten ilyenkor lehet szólni rendőrségnek hogy nyomozza le vagy valami? segítsetek LG OPTIMUS GT540 a telefon

2012. máj. 22. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjél le a térre és 1 másik telefonról hívd fel magad.Talán ott fog csörögni a fűben.
2012. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza, próbáld megkeresni. Feljelentést tehetsz, de a rendőrség nem fogja a füle botját se mozdítani.
2012. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

rendőrség csak akkor lép ha ellopták

(akkor se nagyon...)

2012. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor se lép. De a feljelentés (lopásról) mindenképp hasznos, mert ha megtalálja valaki, tuti leadja egy gsm boltba, ott meg ha szerencséd van, egy razziánál előkerülhet.
2012. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
(És ha nincs feljelentés, le fogják szarni, hogy a tiéd volt...)
2012. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi azért de még mindig nicns meg valószinüleg elázott :( ajh elmondom apáméknak tuti agyon vernek
2012. máj. 24. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!