Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha gépről átpakolok okostelefo...

Ha gépről átpakolok okostelefonra alkalmazásokat hogy kell őket feltelepíteni? Hol vannnak?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 13:21
1 2
 1/11 YourDestiny ***** válasza:
Milyen készülék? Ha nem tudjuk az operációs rendszert, nehéz lesz megmondani.
2012. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Android?


Akkor tölts le marketről egy fájlkezelőt.

2012. máj. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ja bocs lemaradt, igen androidról van szó.

Ma vettem és most először ilyen telefon a kezemben (sony ericsson live with walkman), azt hittem alapból van rajta fájlkezelő.

2012. máj. 25. 13:50
 4/11 YourDestiny ***** válasza:
Némelyik Sony-n alapból van, de gyakran használhatatlan. Szedd le az ASTRO File Managert vagy a File Expert-et, inkább az utóbbit.
2012. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Rajta vagyok, bár a netet nem sikerül megcsinálnom, nem enged csatlakozni a saját routeremre pedig beírtam a jelszavát, de mindig bontja a kapcsolatot.

Van erre valami tipp?

2012. máj. 25. 14:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Router reset.
2012. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na de jó!

Most már ezt se tudom megcsinálni mert beszart...

Egyszer csak elment a kép és nem tudtam csinálni semmit, kiszedtem az aksit most meg még vissza se tudom kapcsolni.

Ezt okohatta az, hogy lemerült volna?

(azt mondták első használat előtt töltsem tizen nem tudom hány óráig, de ehhez nem volt türelmem, viszont végig töltőn volt).

Bocs hogy ez már a 2. mellékkérdés, de most tényleg nem tudok mit csinálni.

2012. máj. 25. 15:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet lemerült. De azért egy telefon szokott csipogni még mielőtt végleg lemerülne. Azt meg csak észrevetted volna, mindnestere tedd töltőre.

Amit meg az első töltésről mondtak az mára már feleslegessé vált. Olyan 7-8 évvel ezelőtt még valóban kellett, de már nem.

2012. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már egy ideje töltőn van, még mindig nem tudom bekapcsolni.
2012. máj. 25. 15:36
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább visszaviszem, mindenkinek kösz9önöm a válaszokat.
2012. máj. 25. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!