Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 800 vagy Sony...

Nokia Lumia 800 vagy Sony Xperia S?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok ? Ha megvan neked valamelyik, mi a véleményed róla ? Előre is köszönöm a válaszaitokat !


Ui.: Eddig inkább a Sony felé hajlok.:)



2012. máj. 26. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Sony Xperia S a jobb. Mindenben jobb, tényleg.


Yupiter

2012. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Egyértelműen a Sony.
2012. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én jobban szeretem a wp-t, de inkább sony, mert ha wp, én biztos nem venném a lumiát, túl drága ahhoz képest, amit mondjuk hardveresen nyújt egy samsung omnia7-hez képest.
2012. máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat!:)

Még lenne egy kérdésem: Érdemes várni ettől az Xperiától egy jobb telefonra ami a közeljövőben jön ki? (mondjuk egy iphone 5-re, galaxy s 3-ra)

2012. máj. 26. 13:49
 5/5 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Ott van a HTC One X, az S3 se fogja tudni megverni, az hóciher. Rakhatnak akármilyen procit meg minden szart a Samu-ba, a HTC betonstabil ROM-ját nem tudják felülmúlni. A közeljövőben jön még az Xperia Ion, az se lesz piskóta, de én még mindig úgy érzem, a One X marad a toppon egy ideig, és az már kapható egy ideje.
2012. máj. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!