Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsolódik a...

Miért nem kapcsolódik a telefonom az itthoni wifimhez?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy bekapcsolom a wifit,kapcsolódok,sokáig kéri le az ip-címet kapcsolódik és egyből bontja is a kapcsolatot.

2012. máj. 26. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Jelszót jól írtad be? Ha androidos, akkor lépj be a Wifi beállításokra, érintsd meg a saját wifi hálózatodat, és aztán az elfelejtést(vagy valami ilyesmi), majd próbáld újra beírnia jelszót. Nézd meg, hogy elég közel vagy-e. Előtte egyébként normálisan működött? Milyen telefonod van?
2012. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
még most próbáltam először mert ma vettük a telót igen elég közel vagyok a router mellett is ezt csinálja samsung galaxy mini
2012. máj. 26. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs a router mac cimre korlatozva?
2012. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsi azt nem tudom. azt hol tudom megnézni?
2012. máj. 26. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem csinált olyat, hogy egyik napról másikra nem csatlakozott, de azért volt, mert vettünk egy wifis nyomtatót, és így elérte a max számot a hálózat, ahányan csatlkaozhatnak rá. Ezt az értéket át lehet állítani magasabbra, de ez már attól függ, hogy milyen routered van.

(Nekem Linksys Routernél, be kellett írnom a böngészőm címsorába, hogy 192.168.1.1, meg kellett adnom a felhasználónevet(ssid) és jelszavat, és miután továbblépett, ott volt egy olyan, hogy "Maximum Number of DHCP Users:" és itt kell magasabbra írni az értéket).

2012. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tp linkes routerem van
2012. máj. 26. 21:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem véletlenül be állitótad aszt hogy telefonról ne lehesen fel menni
2012. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudom nem állítottam el semmit. meg tudod mondani azt hol nézhetem meg?
2012. máj. 27. 10:48
 9/9 A kérdező kommentje:
de beírom ezt: 192.168.1.1 ide a nevet és jelszót és azt írja hogy nem jó név/jelszó pedig jót írok be
2012. máj. 27. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!