Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Alcatel OT 995 vagy Samsuns...

Alcatel OT 995 vagy Samsuns Galaxy S Plus?

Figyelt kérdés

Ez a két telefon közt gondolkodom, mindkettőnek úgytudom 1.4 GHz-es procija van, 512 RAM-ja, kicsit az Alcatel felé hajlok, mert abban van vaki a kamerához.

Szerintetek?


2012. máj. 28. 11:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó:


1)Miből gondolod, hogy a kérdező, ha ne adj Isten egy S+-t venne/vett volna, egyből rohan/rohant haza, hogy az XDA-ről főzeléket szedjen le a telefonra, rootolja, bootloadert nyisson, esetleg kernelt cseréljen, recovery-t flasheljen, és egyebek, csak azért, hogy félhivatalos ICS legyen a telefonon, mert az a menő?!


2)Az S+ ugyanazt tudja, mint az S3?Tényleg ekkora marhaságokkal traktálod az esetleg hozzá nem értő kérdezőket?Ha csak egy kicsit is konyítanál hozzá...


Lehet neked megérte, mert esetleg Brandhuszár vagy("Samsung mindenek felett", stb), a pénztárcádnak már nem biztos.Az OT-995 ugyanazzal a hardverrel van ellátva, mint az S+, csak van mellé vaku, hdmi csatlakozó, és legalább egy hivatalos ICS, mindezt jóval olcsóbban.

2012. júl. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
Azt még mellé tenném, hogy hála a jó Istennek, nem a pentile matrixos Samoled kijelzőt pakolták az OT-be.Nem elég, hogy túlszaturált képet ad, és emiatt nem színhű, durván raszteres is, és a kék subpixelek jóval hamarabb kifakulnak és/vagy kiégnek, mint a piros, vagy a zöld, de ezt nyilván hubba95 is nagyon jól tudja/tudta, azért preferálja/preferálod annyira a SuperAmoledet.
2012. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91621 megjegyzéséhez még annyit hozzáfűznék, hogy az oké, hogy az S+ban 8 giga memória van, csak a két telefon közötti árkülönbségből két darab 32 gigás kártyát kapok.
2012. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 hubbba95 válasza:
kedves 91621! te egyáltalán nem ismersz, és nemtudod hogy mennyit értek egy androidhoz. egy t-mobile pulse-al kezdtem. ez az első samsungom, szóval nem márkamajmoló vagyok.
2012. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, az S Plus mellett döntöttem.


Nekem az a fontos, hogy a telefon jó képet csináljon, ne akadjon be ha HD videót nézek és a játékok is probléma mentesen fussanak.

Az összes játék amit eddig kipróbáltam tökéletesen működött, ilyen pl. N.O.V.A 3, Modern Combat, GTA 3 stb...


Mindenképpen azt akartam, hogy XDA-sok foglalkozzanak a telefonnal, és mivel az alcatelre igazából semmit nem találtam így maradtam a Samsungnál, de egyáltalán nem bántam meg.


Jelenleg főzött ICS romot használok, és végre örülök hogy a kamerát is sikerült a fejlesztőknek megjavítaniuk.


Ja, meg ahogy elnézem az Alcatel kameraminőségét, hiába nincs benne vaku de a Samsung 10milliószor szebb képet, és videót csinál!


Köszönöm mégegyszer a válaszokat! :)

2012. júl. 26. 23:58
 16/16 A kérdező kommentje:

Én is eléggé értek az androidhoz, sőt a kedvenc elfoglaltságom az utóbbi 1 évben. ZTE Bladdel keztem, a kedvenc telefonom volt, örültem, hogy a régi Sony Ericsson C510em után egy 3.5 colos kijelzőt bámulhattam :DD


Nekem is ez az első Samsungom, de mivel a sima S és az S2 már volt a kezemben, így egyértelművé vált, hogy ez kell nekem!

2012. júl. 27. 00:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!