Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4/4s tulajdonosok! Mit...

Iphone 4/4s tulajdonosok! Mit szerettek legjobban az Iphone-otokban?

Figyelt kérdés

Melyik alkalmazást? Amikor megvettétek egyből tudtátok kezelni?Mennyi idő volt míg belejöttetek?Gondolom nem tudtátok egyből hogy mi ez-az a program.

Előre is köszi



2012. máj. 28. 13:40
 1/6 anonim válasza:
Én azt szeretem a legjobban benne, hogy sok mindent lehet vele csinálni, és sok olyan program van benne, ami másik telefonba nincs meg. Nem tartott olyan sokáig míg belejöttem, kb. 2 nap volt. :)
2012. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kb aznap amikor meglett kb 5 órát nyomdostam :D mindent megtanultam kb , az első alkalmazásom egy Blizzard authenticator volt :D aztán a blizzard mobile armory , és aztán pár játék :D
2012. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

olyan szexii és az ágyban is olyan jó, mikor reggel el kezd csipogni,mint R2-D2 arra mindig beindulok és arra mindig fölkelek

ezért nem kések el a suliból

2012. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És viszitek fóliáztatni?
2012. máj. 29. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:

mit csinálni ? :DDDD

nem dehogy

Megveszed és itthon felteszed magadnak , senki sem teszi fel neked.

Jótanács : vedd meg , gyere haza , menny be a fürdőszobába , engedj forróvizet , amíg nem lesz minden párás , és akkor letörölgeted szépen a telót felteszed lesimítgatod/kinyomod a bubikat személyivel és kész , tökéletes én így tettem fel unokatesóm , nagyapám és az én iphone omra a fóliát buborék nélkül

Sok sikert ! :)

2012. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Barátnőm 2 havonta viszi egy plázai telós üzletbe, 10 perc alatt megvan, 3000 Ft
2012. jún. 2. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!