Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-s mobilinternet. Mit ajánlotok?

T-s mobilinternet. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kb 1000Ft-ot tudnék rááldozni havonta a mobilinternetre, de letölteni nem akarok, csak max e-maileket, youtube-ot és egyéb más oldalakon böngészni. Melyik lenne az ideális? A segítséget köszi előre is! :)
2012. máj. 28. 20:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Esetleg van olyan amit külföldön is lehet használni? Egyébként egy iPhone 4-re kéne.
2012. máj. 28. 20:37
 2/9 anonim ***** válasza:
Gonet s, gonet m, de a youtube-ot szerintem felejtsd el, mert azzal nagyon gyorsan elhasználod az adatforgalmi keretet.
2012. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Egyébként a Go!Net M díjcsomag van, 1000FT az időszaki díja és 100MB leforgalmazást kapsz. Nincs túlforgalmazási díj csak lelassítanak.

2012. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezek gondolom külföldön nem használhatók. Ha túllépem a letöltési korlátot akkor mi történik? Ez dominósoknak is használható?
2012. máj. 28. 20:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Külföldön nem használható, dominósoknak is van. És mint írtam nincs túlforgalmazási díj, csak lelassítanak. Tehát ha elfogyott az adatforgalmad, akkor nem fizetsz többet csak a sebességet veszik le.


Külföldi internetezésre más díjcsomagok vannak:

[link]

2012. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem inkább maradok a belföldinél! Köszönöm a sok segítséget! :)
2012. máj. 28. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
én a go net s-t használom, gyorsan elhasználja a 30 megát, de legalább nincs utánna túlforg. díj, csak lelassítják 32 kbit/s-re, ami valósan olyan 2 kb/s-t jelent letöltési sebességnél(egyszer lemértem :D)
2012. máj. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én inkább maradnék a Go!Net M-nél, szerintem az a legideálisabb! :)
2012. máj. 29. 10:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Youtube-al az is lemegy gyorsan, anélkül meg marad is egy kicsit, legalábbis én nagyon szoktam takarékoskodni, most volt ez a 90 Ft 2 hónapig akció, átváltottam, és nem sikerült leforgalmaznom az egészet, olyan 10 mega maradt még azt hiszem :) De persze ez használatfüggő.
2012. máj. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!