Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket ajánljátok? Nokia...

Lovelorn kérdése:

Melyiket ajánljátok? Nokia Lumia 710 (fehér), vagy iPhone 3GS 8GB (fekete)?

Figyelt kérdés

2012. máj. 30. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább a lumia. wp7 azzal ellentétben, hogy sokak szidják, nagyon is jó rendszer. és nem szidom az iPhone-t, mert nekem is az van, csak 4, 3GS-t nem vennék már.
2012. máj. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 blex ***** válasza:

én a lumiát venném

egyébként a helyedben onnan közelíteném meg a problémát, hogy melyik rendszer tetszik jobban (nekem a wp7 :)

2012. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 blex ***** válasza:
meg persze az ár-érték arány is számít - nem tudom, mennyiért adják a 3gs-t. viszont azt tudni kell róla, hogy a lumiával ellentétben ennek épp megszűnőben van a támogatottsága.
2012. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, én is a Lumiát szeretném, de a környezetem folyamatosan lebeszél róla!!!

Kb. az ár azonos, tehát az nem számít ez esetben.

2012. máj. 30. 18:41
 5/8 blex ***** válasza:
mondd mit mondanak és visszabeszéllek :D (vagy nem, ki tudja :P )
2012. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát, a szokásos, mindenki ezt szajkózza, hogy minden alkalmazás elkészül iPhone-okra, könnyen kezelhető, jó minőségű...
2012. máj. 31. 09:52
 7/8 blex ***** válasza:

hát tényleg vannak fejlesztők, akik az androidot, iphone-t részesítik előnyben, de nem hiszem, hogy a wp-nek hatalmas lemaradása lenne alkalmazások terén.

van egy-két funkció, amit nem tud (még), pl. nincs adatforgalom számláló, de úgy általában nem szokott problémám lenni.

a szép, egyszerű, könnyen kezelhető meg szubjektív dolog, de szerintem a wp7-re is igaz :)

osztályomban van egy csomó iphone, szóval ismerem, de én simán választanám a wp7-et még a 4s helyett is. egyébként szerintem mindig jó vásárlás előtt megnyomkodni a telefont valami boltban ;)

2012. máj. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a nokia lumia 710 , a nokia inkább az iphone 4g vel van egy kategóriában mint a 3gs el . Én ha 4g s iphone vagy nokia lumia között kelene választanom akkor is a lumiát választanám .
2012. aug. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!