Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? iPhone 4 (Nem...

Melyik a jobb? iPhone 4 (Nem a 4S) vagy a Samsung Galaxy S Plus?

Figyelt kérdés
Nekem iPhone 4 van az egyik osztálytársamnak pedig Galaxy S Plussa és állandóan mondogatja hogy az iPhone sz*rt se ér az ő Galaxy S Plusa mellet. Ez igaz?

2012. máj. 30. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Van benne valami.

Az IOS stabilabb rendszer, mint az android, az utóbbi népszerűbb ugyan, de nem éri utol az ios-t

Galaxy S Plus-nak sokkal jobb a procija, de hogyha nem használja ki, akkor mit ér vele..

Általánosan Egyforma tudású telefonok, de azért szerintem joggal mondja hogy az övé jobb telefon, nem sokkal ugyan de átlagosan jobb.

Az hogy az Iphone sz*rt sem ér, aki azt állítja, az hülyegyerek.

Van jobb, van szebb, van okosabb, de azért egy jónagy bog sz*rnál mégis csak többet ér.(a gyengébbek kedvéért)

2012. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
én a helyedben adnék neki 4 jobb egyenest a kis hülyének.. Hol lenne már jobb egy Samu az iPhone-nál. Szánalom...
2012. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
SGSP sajnos semmiben sem jobb. sem gyorsaságban (mivel hiába van felhúzva ha az android rosszul használja fel és nem érezhető), csúnyább a kijelzője, rosszabb az anyaghasználata és instabilabb is. Barátnőm tesójának az van. vicces volt mikor pár naposan egy Angry Birds kifagyasztotta és újraindította...
2012. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy nagyobb az órajele a procinak, de attól még nem jobb, az iphoneban A4-es processzor van és ugye ios, tehát nem sűrűn fagy le, vagy akár akad, ellenben nekem kétszer volt a kezemben s plusz és mindkétszer lefagyott :)

Nem azt mondom, hogy rossz az s plusz, de azért az iphone 4 az jobb.

2012. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
hát tényleg sok esze lehet annak a haverodnak...:D a kijelző még csak hagyján, de nekem a legfájóbb pont az, hogy egy ledes villanót nem voltak képesek belefejleszteni a kamera mellé...galaxy w-ig kellett várni erre..nekem is i4-em van, és volt már 2 droid-os telóm, többek között egy sgs is, és semmi pénzért nem vennék még1x androidos telót. :D
2012. máj. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 bp1985 ***** válasza:
10%
s plus az egy sz@r. Az s2 viszont jobb az i4-nél.
2012. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Galaxy S2


Gyönyörű kijelző, hol lesz az iPhonenak olyan feketéje mint amilyent az S2 megjelenít?


Erős hardver, mindenhez elég bőven ami kell.. Most szeretném leszögezni azt, hogy akik azt mondogatják, hogy az S2 laggol, NEM IGAZ! Én S2-t nyúzok 3/4 éve, nem laggol.. Főleg úgy, hogy ha napi egyszer újraindítod.


Hatalmas szabadságérzet amit az Android megenged..Nem kell úgy éreznek magad mintha ketrecbe lennél zárva, mint az iPhonenál...


8 Megapixeles kamera, ami 1080p-s videókat és gyönyörű képeket bír készíteni.


Hatalmas kijelző, hogy miért jó ez? Mégis jobb egy nagyobb kijelzőn olvasni,filmet nézni,játszani. Egyébként aki ebbe kötne bele, hogy túl nagy és az iPhone mérete az ami tökéletes, elmondom az új iPhone valószínű növekedni fog, akkor gondolom az lesz a tökéletes...


Az S2 jóval olcsóbb. Az iPhone irreálisan túlárazott, azért 200.000 Ft-ért eladni egy telefont mert rajt van egy alma? Nevetséges...


Utolsónak pedig azt, hogy ahogy az iPhoneosok mondanák, "szar" az S2nek az anyaghasználata, nem mindegy, hogy szart adnak el arany csomagolásban, vagy aranyat szar csomagolásban:)))


UI: Appleösök, ti milliókért egy fullos iMacet vettetek, én addig egy Kawasaki ZX-6R és KLX250-t vettem:))

2012. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy nem válaszolsz a kérdésre és teljesen más témát feszegetsz, de, hogy ennyire el legyen vakulva valaki az már elég durva.

Én nem vagyok sem, iphone sem s2 tulajdonos, de mindkettő volt már a kezemben és azt kell hogy mondjam, hogy az iphone az egy nagyon jó telefon, a kijelzője sokkal szebb mint az s2-jé, jobban kézre áll és természetesen az anyaghasználat se utolsó, érezni rajta a minőséget.

És most nem azt mondom, hogy az s2 rossz telefon, csak azt, hogy az iphone jobb.

Meg még annyi, hogy szerintem is az a tökéletes méret egy telefonnál, mégpedig azért, mert mindent elérsz kényelmesen egy kézzel, tehát nem foglalja el mindkét kezed, lehet normálisan használni a metrón ahol kapaszkodni kell stb...és, ha nagyobb lesz ami valószínűleg tényleg így lesz, akkor már az sem lesz tökéletes.

Egyébként meg nem vagyok iphone fan, bármennyire is ez jön le, de nem szeretem ezeket az elvakult embereket, azt se ha valaki az iphone-t isteníti, mert annál is akad jobb telefon...

2012. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem az iPhone-t versenyeztetni egy SGS Plus-al olyan mint Forma 1-es autóval egy bmw-t kihívni. Mindkettő jó telefon szerintem, de az iPhone az iPhone. Viszont szerintem az ára annyira irreális hogy csak na. Telefonért én 200at tuti nem adnék. Túlzás.
2012. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
NEM LAGGOL A SAMU,csak fagy akad törik szakad robban durran
2012. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!