Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e elcserélni?

Megéri-e elcserélni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy s2-t megérné-e elcserélni nokia lumia 800-ra?Vagy később lumia 900-ra?

2012. máj. 30. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

nem éri meg

inkább xperia s re cseréld le

amúgy miért akarod lecserélni?

2012. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 L.Thomas válasza:
Windows-os telefont inkább ne vegyél !
2012. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
thomas mi bajuk van a windows-os telefonoknak?
2012. máj. 30. 20:41
 4/10 Electronicperson ***** válasza:
Még új rendszer ezért sok hiányossága van, az alkalmazásboltjában az a kevés is ami van majdnem mind fizetős (17% ingyenes.)
2012. máj. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen hiányossága is lenne?

A rendszernek magának semmi baja nincsen, csak megint a fanboyok fikáznak.

És ha fizetős a nagy része?A lite változata ugyanúgy megvan szinte mindnek.Azt meg vegye figyelembe az összes fanboy, hogy nincs egy éve sem, hogy a marketplace létezik.Jó hogy 400 ezer fingós-böfögős app, mint az iStore-ban, vagy a google Play-en.Viszont ami van, az minőségi app.


Kérdező: Ha már egyszer cserélni akarod, akkor Lumia 900-ra cseréld majd.Bár ha WP-ben gondolkodsz, akkor várd meg az év végét a wp8 apolloval, mert még mindig nem tudni pontosan, hogy a korábbiak kapnak-e frissítést, vagy nem.

És olvass utána, mert sok dolgot nem lehet annyira szabadol megoldani, mint az android esetében.Ez egy zárt rendszer, nagyon sokban az iOS-re hasonlít, de semmiképp sem kiforratlan, vagy hiányos.

A hozzá nem értők a fikázással meg megérdemelnék a lepontozást simán.

2012. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előzőnél a pont!:)

Androidos sttyóktól megszokott, Patrik meg mindenhol ott van és osztja a Sonys észt..:DDD


WP nagyon jó, de tényleg. És eszméletlen szép az a sok csempe.

Viszont a MeeGo valamiért jobban megérintett.(Nokia N9)

2012. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti író:tudom hogy zárt rendszer sokat hallottam ezt és ez nem zavar annyira.
2012. jún. 1. 16:53
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar az a néhány megkötés, hogy unlock nélkül nincs usb mass storage mód, nincs bt-n küldés-fogadás, a szinkronizációhoz kell a zune, és csak a zune és microsoft által támogatott kép, hang és videofájlokat eszi meg, illetve nincs meg az a témazható-szkinezhető szabadság, mint máshol, akkor igenis rengeteg tekintetben jobb, mint a legtöbb mobil op.rendszer.Bár ez szubjektív.Mindenki azt preferálja, amelyiket, de ettől még ez egy remek rendszer, nagyon is szerethető.


Azért mondtam, hogy várd meg az Apollót, ha cserében gondolkozol, mert jobbról azt fújja a szél, hogy lesz frissítés a korábbi modellekre, balról meg azt, hogy nem.

2012. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor várok...

Ám hallottam az unlock-olásról is és meg tudnám csinálni,már csináltam hasonlót.

2012. jún. 2. 00:13
 10/10 anonim válasza:
nekem lumia 710em van, és nagyon imádom ezt a telefont!!!! semmi problémám nincs a win7-el, szerintem egyedi, és aki tud az talál hozzá csomo programot, ami ingyenes. 2 nap alatt kb 35 programot töltöttem le, ami ingyenes, és még ezen kivül is van csomo:-) szoval én csak ajánlani tudom. nagyon szép a külsö is, gorilla glass-t külön kiemelném. egy karcolás sincs az enyémen:)
2012. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!