Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEGÍTSÉÉG! Itt van nálam a...

SEGÍTSÉÉG! Itt van nálam a haverom ipod toucha 3. gen-es. Voltrajta jailbrake, most azt kérte h restore-oljam, meg is történt. BŐV. LENT---> (? )

Figyelt kérdés
De a 4.2.1-es szoftver van rajta. Nem tudom fríssíteni a szoftvert! Azt írja h ez a legújabb! Most mit csináljak? Az 5.2.1-eset kértemert megtettszett nemi az enyémen az assistesive touch. DE nemtom hogy lehet a legújabbat rátenni Kinek van5lete?
2012. máj. 31. 14:44
 1/8 anonim válasza:
nekem 4 es ipodom van . a legujabb az az 5.1.1 es azt hiszem de vigyázz mert akkor elmehet a jailbreakja ,illetve a szoftja . de mi itt a baj ? várd meg a baridat az majd elintézi hogyha neki kell vagy sem az ujitás.
2012. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félreérted.Az én 5.1.1es iPod touchom 4.generációs.megtettszett neki az 5.1.1-es.most az övén írok, már testőre-oltam(nincs már jailbrake)de így restore-olva a számítógen azt adja ki h a legfrissebb a 4.2.1es ami ezen van.pedig tudom hogy az 5.1.1-es a legújabb ! Na most nagy sz(a)rban vagyok'!
2012. máj. 31. 16:53
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs nem testőre hanem restore
2012. máj. 31. 16:54
 4/8 anonim válasza:
kérdezd meg a barátod . mi a baj ő biztos tudja mi a teendő.
2012. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az van, hogy a 3g-ből a 8 gigás olyan mint egy 2g-s, nem megy rá újabb szoftver. Lényegében 3.generációsból nincs 8 gigás, csak 32, és 64 GB. Szóval ha 3g-s az iPodja, akkor nem megy rá.
2012. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van iOS 5 a 3. generációs iPodokra, rá kéne mennie.
2012. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, ha 3g-s 8 gigás, akkor nem megy rá.
2012. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Értelek már, teljes mértékben igazad van.
2012. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!