Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ideos s7 slim - online...

Huawei ideos s7 slim - online videolejátszó?!

Figyelt kérdés
Helo! Huawei ideos s7 slim készülékem van, és nem találok hozzá rendes online videólejátszót (ezalatt azt értem, hogy pl felugrom a hirtv- honalpjára és a videókat nemtudom megnézni. na vmi ilyesmi kéne. több böngészőt is leszedtem, kiegészítővel, de még a legjobb is annyit írt ki, hogy nem lejátszható) Szóval pls segítsetek. Gyakorlottabb androidosoknak 1 programnév. köszi

2012. jún. 1. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Skyfire böngészőt próbáltad már? Állítólag működik, nekem el sem indult. De egy próbát megérhet.
2012. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy több böngészőt is próbáltam, ezt még nem. Olyat is csináltam, hogy leszedtem a mozillát rá és feltettem az adobe flash 2011-et. Úgysem ment. igazából csak youtuberól beillesztett videó megy. az tökéletesen, 720P-be, de más semmi. Köszi a tippet!
2012. jún. 7. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!