Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért írja ki időről időre a...

Miért írja ki időről időre a telefonom, hogy le kell formázni az SD kártyát vagy sérült?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Samsung Galaxy Ace-t és töltögettem le különböző alkalmazásokat rá a Play áruház menüből (az ingyenes részből) de időnként kiírja hibának, hogy sérült az sd kártya vagy formázni kell, így időről időre le kell formáznom, ez ellen mit lehet tenni? (kb 1 hónapos a teló) ez az első okos telóm, szóval nem nagyon értek hozzá. :/

2012. jún. 2. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nekem SonyEricsson-ál volt,mert 4GB-os Class 4-es kártya volt benne.De kicseréltem egy 8GB-os Class 6-os-ra és azóta jó.
2012. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el egy szervízbe, és ott is tedd fel ezt a kérdést!

Amúgy hol vetted? Garancia?...

2012. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy Telenor üzletben vettem, van rá még garancia. azóta sikerült kiszűrnöm, hogy csak akkor csinál ilyet, amikor olyan alkalmazást (pl játékot) töltök le ahol engedélyezni kell a tárhely hozzáférést az alkalmazásnak, és ott írja h akár törölheti is. Csak az a gyanús, hogy majdnem minden alkalmazáshoz kéri (pl angry birds) és nem hiszem, hogy ezt így szabadna, különben gondolom nem sokan töltötték volna le onnan (pedig de). Amúgy az a memo kártya van benne amit adtak hozzá 2gb-s ennyit értek hozzá.
2012. jún. 21. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám, ilyenkor olyan mintha kihúztam volna, és utána rögtön vissza is dugnám. ez kb 1 percig tart, addig nincsen semmilyen alkalmazás, ami a mem.kártyán van:\ vegyél bele újat, én is ezt teszem, és akkor elvileg jó lesz
2012. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az lesz :)
2012. júl. 5. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!