Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S60v3-a telefonom belső...

KnYghT kérdése:

S60v3-a telefonom belső memóriáját szeretném formázni kaptam két tippet is! Bővebben lent tudtok még ehhez hasonló javaslatokat vagy valami egyéb megoldást arra hogy leformázzam a belső memóriát?

Figyelt kérdés
az egyik a *#7370#-es kód aminek hatására az én telóm csak a beállításokat állította alapra a másik tipp az volt hogy bekapcsoláskor tartsam lenyomva a *+3+zöld gombokat egyszerre és akkor mindent letöről nálam valamiért ez hatástalan már többen is kipróbálták A telefonom típusa: nokia 6120c
2011. jún. 27. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem jól csináltad! Kapcsold ki a telefont nyomd le a zöld+*+3,majd ezeket a gombokat nyomva tartva, kell a bekapcsoló gombot megnyomni. Sok sikert!
2011. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kikapcsolt állapotban nyomtuk be a három gombot és csak ezután kapcsoltuk be a telefont de mégis ugyanazt csinálja mintha csak bekapcsoltam volna:S

ezért fogalmaztam úgy hogy bekapcsoláskor.

2011. jún. 27. 13:38
 3/7 anonim ***** válasza:
de nyomva tartjátok közbe a 3gombot egyszerre?
2011. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
természetesen elősször kikapcsoltuk a telefont megnyomtuk a három gombot és utánna kapcsoltuk be a három gomb nyomva tartásával és nem csinált semmit pedig formáztam már ugyanezt a készüléket de nem ezt ami a tulajdonomban van ezért nem értem hogy miért nem működik és hogy va-e rá valami más megoldás:S
2011. jún. 27. 19:21
 5/7 A kérdező kommentje:

servízmenüje van ennek a telefonnak aminek a segítségével formázni tudom a c meghajtót vagy valami program rá mert a készülék nem reagál semmilyen olyasféle megoldásra hogyha egyszerre nyomsz le három gombot szoftverrel teszteltük és nem képes rá hogy egyszerre három gomb lenyomását érzékelje.

ugyanezt a ttesztet lefuttattuk egy másik 6120c-n és ott működik a software mind2 készüléken megegyezik és mindkettő hackelt

2011. jún. 27. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom. Érdeklődj a www.nokiaprogramok.hu-n, a fórumba.
2011. jún. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat a következőre jutottam:


mivel volt hasonló emberke mint én csak neki nem működött az 1-s 2-s 3-s gomb ezért ajánlották neki hogy tegye fel uazt a szoftvert hát ezt én is megpróbálom.

2011. jún. 28. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!