Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tapasztalatokat a Samsung...

Tapasztalatokat a Samsung Galaxy S Advance-ról?

Figyelt kérdés
Az S2es és az Advance között hezitálok. Melyik lenne a jobb választás? Nyilván árban az Advance valamivel olcsóbb.

2012. jún. 2. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

S2, vagy még inkább Xperia S.

Az Advance-ban ugyanaz a ronda kijelző van, mint régi S-ben.

2012. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pv98 válasza:
64%
Szerintem egyáltalán nem rossz választás és a kijelzője egyáltalán nem ronda!!!
2012. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

@16:21

Ha azt se tudod, miről beszélsz, kár volt regisztrálnod.

2012. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pv98 válasza:

Te meg miről beszélsz én egy vodafonos fickóval beszéltem a telefonról és ő mondta hogy nagyon jó és a SGS2 kistestvére vagyis ha ezt lefújod akkor azt is..GRAT:)

Jah am ezt a kérdezőnek írtam és nem neked!!.:D

2012. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az értékesítők semmit nem tudnak a telefonokról, ideje lenne észrevenni...
2012. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

a sony-val annyi a gond ( én is azért nem vettem azt), mert ugye mivel új konstrukció, és gyakorlatilag az első új Sonynak sem telt le a garanciája, így kevés vélemény van még róla, és országszerte is csak Pesten van szervizük. a Samsung-nak jóval kiépültebb a szervizháttere... én a Samsung-ra szavazok... !!!!

( zárójelben megelmíteném, hogy eredetileg én is Sony-t vásároltam volna, de a fent említettek miatt inkább átpártoltam a Samsung-hoz, és nem bántam meg.. sőt.. kellemes társ a mindennapokhoz, és okos telefonhoz mérten, rendkívül jól bírja az aksija... kellemes társaság a mindennapokhoz, felhasználóbarát... mindenképpen megérte az árát :) )

2012. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!